- Rozgrywki 2022/2023
- Rozgrywki 2023/2024
- Ekstraliga Mężczyzn
- TEMPISH Puchar Polski Mężczyzn 2023
- Ekstraliga Kobiet
- TEMPISH Puchar Polski Kobiet 2023
- I Liga Mężczyzn
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Liga Juniorów Starszych MU19
- Liga Juniorek Starszych WU19
- Liga Juniorów Młodszych MU16
- Liga Juniorek Młodszych WU16
- Finały Młodzików MU13
- Finały Młodziczek WU13
- Śląska Liga Unihokeja
- Terminarz i System Rozgrywek 2023/2024
- Drużyny zgłoszone do sezonu 2023/2024
- Transfery 2023/2024
- Rozgrywki 2021/2022
- Ekstraliga Mężczyzn
- I Liga Mężczyzn
- Ekstraliga Kobiet
- Akademickie Mistrzostwa Polski 2022
- Liga Juniorów Starszych (MU19)
- Liga Juniorek Starszych (WU19)
- Liga Juniorów Młodszych (MU16)
- Liga Juniorek Młodszych (WU16)
- Dzieci
- Archiwum rozgrywek
- Terminarz i system rozgrywek 2021/2022
- Lista hal zweryfikowanych
- Transfery 2021/2022
- Śląska Liga Unihokeja
- Młodziczki
- Rozgrywki 2020/2021
- Rozgrywki 2019/2020
- Rozgrywki 2018/2019
- Rozgrywki 2017/2018
- Salming Ekstraliga Mężczyzn
- Salming Ekstraliga Kobiet
- Juniorzy Starsi
- Juniorki Starsze
- Juniorzy Młodsi
- Juniorki Młodsze
- Młodzicy
- Młodziczki
- Terminarz rozgrywek 2017/2018
- Puchar AZS 2017
- Transfery 2017
- Hale sportowe dopuszczone do rozgrywek
- Opalenica Liga Unihokeja
- Śląska Liga Unihokeja
- UUiBW - wszystkie informacje
- Rozgrywki 2016/2017
- Rozgrywki 2015/2016
- Rozgrywki 2014/2015
- Rozgrywki 2013/2014
- Rozgrywki 2012/2013
- Rozgrywki 2011/2012
- Rozgrywki 2010/2011
- Rozgrywki 2009/2010
- Rozgrywki 2008/2009
- Rozgrywki 2007/2008
- Rozgrywki 2006/2007
- Rozgrywki 2005/2006
- Rozgrywki 2004/2005
- Rozgrywki 2003/2004
- Rozgrywki 2002/2003
- Rozgrywki 2001/2002
Wiadomości
Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
Super Finał Ekstraligi Unihokeja Kobiet i Mężczyzn zostanie rozegrany 24 maja 2025 r.
Na podstawie wyników półfinałów play-off:
- w meczu o Mistrzostwo Polski zmierzą się zwycięzcy półfinałów;
- w meczu o brązowy medal zmierzą się przegrani półfinałów.
Na podstawie tabeli po 14. kolejkach rundy zasadniczej Ekstraligi Mężczyzn, do półfinałów play-off awansują 4 najlepsze zespoły:
- w pierwszym półfinale zmierzą się drużyny z miejsc 1-4;
- w drugim półfinale zmierzą się drużyny z miejsc 2-3;
- terminy półfinałów: 12 kwietnia (1. mecz), 10 maja (2. mecz), 11 maja (ew. 3. mecz);
- półfinały rozgrywane są do 2 zwycięstw.
Spadki:
- drużyna z 7. miejsca po rundzie zasadniczej rozegra baraż play-out (do 2 wygranych spotkań) z 2. zespołem I ligi;
- drużyna z 8. miejsca spada do I ligi bezpośrednio.
Poz |
Drużyna
|
M | W | P | RZ | RP | Bramki | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKS Olimpia Łochów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
2 | UKS Bankówka Zielonka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
3 | KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
4 | AZS PŁ Cochise Łódź | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
5 | Smoki Kraków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
6 | JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
7 | AZS Politechnika Lubelska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
8 | Regen Project Floorball Team Poznań | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 |
Kolejki spotkań
1. kolejka
- Niedziela 2024-09-15 13:00
- Niedziela 2024-09-15 12:00
- Niedziela 2024-09-15
- Sobota 2024-09-14 16:00
2. kolejka
- Sobota 2024-09-28 16:00
- Sobota 2024-09-28 16:00
- Sobota 2024-09-28
- Sobota 2024-09-28