Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 8 7 0 1 0 0 97 - 34 21
    2 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 8 7 0 1 0 0 65 - 38 21
    3 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 8 4 0 4 0 0 50 - 35 12
    4 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 8 2 0 6 0 0 27 - 92 6
    5 KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk 8 0 0 8 0 0 0 - 40 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 8 8 0 0 0 0 101 - 18 24
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 5 0 3 0 0 66 - 37 15
    3 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 8 4 0 4 0 0 37 - 41 12
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 8 2 0 6 0 0 31 - 98 6
    5 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 8 1 0 7 0 0 20 - 61 3


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Niedziela 2022-12-11 09:00
        JSM04
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
      • Sobota 2022-12-10
        JSM02
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2022-12-04 10:00
        JSM03
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2022-12-03 11:10
        JSM01
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      2. kolejka
      3. kolejka
      • Niedziela 2022-10-23 14:00
        JSM11
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2022-10-23 13:01
        JSM12
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Niedziela 2022-10-23 13:00
        JSM09
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2022-10-23
        JSM10
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Daniel Surdyn Bankówka Zielonka 44 26 18 0 6
      Przemysław Ryszawa Olimpia Łochów 39 29 10 0 7
      Mateusz Sadolewski Olimpia Łochów 37 18 19 6 5
      Kacper Szałański Bankówka Zielonka 34 20 14 0 6
      Dawid Kostrzewa Olimpia Łochów 30 15 15 2 5
      Przemysław Nakonieczny Bankówka Zielonka 26 12 14 0 6
      Jakub Bieniasz-Krzywiec Aligator Gdynia 26 14 12 2 8

      Zobacz więcej...