Facebook Twitter Google Plus

I liga mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 10 9 1 0 0 90 - 36 27
    2 Smoki Kraków Smoki Kraków 10 8 0 0 2 77 - 38 26
    3 KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk 8 5 1 1 1 81 - 42 18
    4 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 8 4 3 1 0 50 - 40 14
    5 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 7 3 4 0 0 39 - 42 9
    6 SZS Wieliszew SZS Wieliszew 9 2 7 0 0 44 - 68 6
    7 AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska 10 1 8 1 0 54 - 100 5
    8 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 8 0 8 0 0 30 - 99 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      • Niedziela 2023-03-05
        IM36
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2023-02-25
        IM34
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Sobota 2023-01-21 14:00
        IM33
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2023-01-21 12:00
        IM35
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      10. kolejka
      • Niedziela 2023-02-12 09:30
        IM40
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2023-01-29 17:00
        IM39
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2023-01-29 17:00
        IM37
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Sobota 2023-01-28 19:00
        IM38
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      11. kolejka
      • Niedziela 2023-02-19 14:00
        IM42
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2023-02-19
        IM44
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Niedziela 2023-02-19
        IM43
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2023-02-19
        IM41
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      12. kolejka
      • Sobota 2023-03-11 15:00
        IM47
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2023-03-04 19:00
        IM46
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2023-03-04
        IM45
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Piątek 2022-09-23 19:00
        IM48
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      13. kolejka
      • Sobota 2023-03-18
        IM52
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Sobota 2023-03-18
        IM51
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Sobota 2023-03-18
        IM50
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2023-03-18
        IM49
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      14. kolejka
      • Niedziela 2023-04-02
        IM56
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Niedziela 2023-04-02
        IM55
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      • Niedziela 2023-04-02
        IM54
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2022-11-06 12:30
        IM53
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Jakub Marciniak Błyskawica Niechanowo 43 26 17 8 10
      Bartosz Ciapała Smoki Kraków 39 19 20 2 10
      Maciej Tomalak Smoki Kraków 25 15 10 2 10
      Michał Jagiełło Polit. Lubelska 23 15 8 0 9
      Jędrzej Strzyż Błyskawica Niechanowo 22 17 5 10 9
      Adam Fliegner Lokomotiv Czerwieńsk 22 7 15 2 6
      Maciej Zanoberg SZS Wieliszew 20 10 10 0 7

      Zobacz więcej...