Do góry

Logo rozgrywek U19, U16 i U13

Komplet plików związanych z logo lig juniorskich U19 i U16 oraz lig młodzików/młodziczek U13 organizowanych w ramach rozgrywek Polskiego Związku Unihokeja. Do pobrania pliki w formacie:

- .PNG - do materiałów elektronicznych
- .PDF (wektorowe) - do materiałów drukowanych

Jeśli na potrzeby Państwa projektu/wydarzenia konieczna jest inna wersja logo (np. monochromatyczna) - prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Samodzielne tworzenie innych wersji kolorystycznych jest zabronione.

Prosimy o przestrzeganie poniżej opisanych zasad użycia logo, podobnie jak w przypadku podstawowego logo Polski Unihokej, zawartych w naszym Poradniku "Nowe Logo Polski Unihokej - jak używać?" oraz w Księdze Znaku.

 

Uproszczone zasady użycia logo rozgrywek juniorskich U19 i U16 oraz rozgrywek młodzików/młodziczek U13:

1. Logo rozgrywek U19, U16 i U13 składa się z sygnetu (symbolu graficznego odnoszącego się do symboli narodowych oraz dyscypliny - unihokeja) oraz pola z logotypem (napisem), np. "Liga U19 Juniorek 2020/2021". Używanie któregokolwiek z elementów logo rozłącznie jest niedozwolone.

2.Logo rozgrywek U19, U16 i U13 występuje jedynie w układzie podstawowym (z sygnetem oraz polem z nazwą ligi) i w wersji kolorowej, którego pliki można pobrać w zakładce menu na naszej stronie: "Do pobrania" -> "Logo rozgrywek U19, U16 i U13". Użycie wersji monochromatycznych musi być poprzedzone wydaniem oficjalnej zgody przez Media Managera Polskiego Związku Unihokeja (prośby/zapytania w tej sprawie wraz z uzasadnieniem należy wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

3. Używając logo rozgrywek U19, U16 i U13, należy pamiętać o zachowaniu pola ochronnego znaku (zwanego też marginesem). Pole ochronne znaku oznacza, że od najdalszej krawędzi każdej strony logo (bok prawy, bok lewy, góra, dół) inne elementy projektu graficznego (jeśli występują) lub krawędź projektu muszą być oddalone o określoną odległość (szczegóły w księdze znaku).

4. Logo rozgrywek U19, U16 i U13 można używać tylko na białym tle. Użycie go na innym tle wymaga bezwzględnego przestrzegania księgi znaku.

5. Polski Związek Unihokeja zezwala Klubom uczestniczącym w rozgrywkach Polskiego Związku Unihokeja wykorzystywać logo rozgrywek U19, U16 i U13 we wszelkich projektach związanych z uczestnictwem w tych rozgrywkach (zapowiedzi meczu na stronie Facebook, plakaty, podsumowania meczów itp.) pod warunkiem przestrzegania powyższych zasad.

 
 
Powered by Phoca Download
  • Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
  • Juniorzy młodsi
  • Juniorki młodsze
Juniorzy młodsi Juniorki młodsze
poprzednie następne pokaż wszystkie