Facebook Twitter Google Plus

Akademickie Mistrzostwa Polski

    Faza Pucharowa
    • Środa 2021-06-16 15:00
      FINAŁ
      Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    • Środa 2021-06-16 14:00
      o m. 3
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
    • Środa 2021-06-16 13:00
      o m. 5
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
    • Środa 2021-06-16 12:00
      PÓŁFINAŁ B
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
    • Środa 2021-06-16 11:00
      o m. 7
      Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski
      Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
    • Środa 2021-06-16 10:00
      PÓŁFINAŁ A
      Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
    • Środa 2021-06-16 09:00
      o m. 9
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
    • Wtorek 2021-06-15 18:00
      o m. 11
      Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
      Politechnika Łódzka Politechnika Łódzka
    • Wtorek 2021-06-15 18:00
      o m. 13
      Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
      Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
    • Wtorek 2021-06-15 17:15
      o m. 15
      Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
      Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
    • Wtorek 2021-06-15 17:15
      o m. 17
      Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
      Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
    • Wtorek 2021-06-15 16:30
      miejsca 5-8
      Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
      Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
    • Wtorek 2021-06-15 16:30
      miejsca 5-8
      Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
    • Wtorek 2021-06-15 15:45
      miejsca 9-12
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
    • Wtorek 2021-06-15 15:45
      miejsca 9-12
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      Politechnika Łódzka Politechnika Łódzka

    Grupa X

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu 2 2 0 0 11 - 4 6
    2 Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski 2 1 0 1 7 - 4 3
    3 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 2 0 0 2 1 - 11 0

    Grupa Y

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska 2 1 1 0 9 - 8 4
    2 Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski 2 1 0 1 9 - 6 3
    3 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie 2 0 1 1 7 - 11 1

    Grupa Z

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 2 2 0 0 12 - 0 6
    2 Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku 2 1 0 1 8 - 9 3
    3 Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie 2 0 0 2 4 - 15 0

    Grupa W

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska 2 2 0 0 17 - 8 6
    2 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 2 1 0 1 6 - 12 3
    3 Politechnika Łódzka Politechnika Łódzka 2 0 0 2 11 - 14 0

    Grupa R

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański 2 2 0 0 6 - 4 6
    2 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 2 1 0 1 5 - 5 3
    3 Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska 2 0 0 2 2 - 4 0

    Grupa Q

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 2 2 0 0 10 - 1 6
    2 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego 2 1 0 1 11 - 7 3
    3 Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie 2 0 0 2 1 - 14 0


    Kolejki spotkań

      Faza Grupowa - Boisko 1
      • Wtorek 2021-06-15 15:00
        17
        Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
        Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
      Faza Grupowa - Boisko 2
      • Wtorek 2021-06-15 15:00
        18
        Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
        Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
      Faza Grupowa - Boisko 1
      • Wtorek 2021-06-15 14:15
        15
        Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski
        Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
      Faza Grupowa - Boisko 2
      Faza Grupowa - Boisko 1
      • Wtorek 2021-06-15 13:30
        13
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
        Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
      Faza Grupowa - Boisko 2
      Faza Grupowa - Boisko 1
      • Wtorek 2021-06-15 12:45
        11
        Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
        Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
      Faza Grupowa - Boisko 2
      Faza Grupowa - Boisko 1
      • Wtorek 2021-06-15 12:00
        9
        Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
        Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski
      Faza Grupowa - Boisko 2
      • Wtorek 2021-06-15 12:00
        10
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
        Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
      Faza Grupowa - Boisko 1
      • Wtorek 2021-06-15 11:15
        7
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      Faza Grupowa - Boisko 2
      • Wtorek 2021-06-15 11:15
        8
        Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
        Politechnika Łódzka Politechnika Łódzka
      Faza Grupowa - Boisko 1
      • Wtorek 2021-06-15 10:30
        5
        Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
        Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
      Faza Grupowa - Boisko 2
      • Wtorek 2021-06-15 10:30
        6
        Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
        Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska
      Faza Grupowa - Boisko 1
      • Wtorek 2021-06-15 09:45
        3
        Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
        Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
      Faza Grupowa - Boisko 2
      • Wtorek 2021-06-15 09:45
        4
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      Faza Grupowa - Boisko 1
      • Wtorek 2021-06-15 09:00
        1
        Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      Faza Grupowa - Boisko 2
      • Wtorek 2021-06-15 09:00
        2
        Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
        Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Leszek Samson #16 PG Gdańsk 19 10 9 0 4
      Igor Grabowski #22 UW Warszawa 18 11 7 0 4
      Jakub Sujkowski #16 UP Sanok 18 12 6 0 4
      Jan Jamski #36 UW Warszawa 17 9 8 0 4
      Michał Kozubal #84 AGH Kraków 16 12 4 0 4
      Jan Dyśko #20 PŁ Łódź 16 13 3 0 4
      Weronika Grądzka #7 PG Gdańsk 15 8 7 0 4

      Zobacz więcej...