Facebook Twitter Google Plus

Młodzicy

    Ojrzanów, 12.06.2021 - FAZA PUCHAROWA
    • Niedziela 2021-06-13 17:00
      FM20
      ULKS Józefina ULKS Józefina
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Niedziela 2021-06-13 16:00
      FM19
      TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
    • Niedziela 2021-06-13 15:00
      FM18
      UKS Jastrzębie Żytowiecko
      SP ULKS Prometeusz Tuchomie
    • Niedziela 2021-06-13 14:00
      FM17
      Floorball Gorzów Wielkopolski
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
    • Niedziela 2021-06-13 13:00
      FM16
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
    • Niedziela 2021-06-13 12:00
      FM15
      SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
    • Niedziela 2021-06-13 11:00
      FM14
      ULKS Józefina ULKS Józefina
      TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
    • Niedziela 2021-06-13 10:00
      FM13
      UKS Jastrzębie Żytowiecko
      Floorball Gorzów Wielkopolski

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 ULKS Józefina ULKS Józefina 3 2 1 0 20 - 7 7
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 1 1 1 5 - 11 4
    3 UKS Jastrzębie Żytowiecko 3 1 0 2 9 - 11 3
    4 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 3 0 2 1 7 - 12 2

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 3 2 1 0 11 - 7 7
    2 TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy 3 2 0 1 11 - 7 6
    3 SP ULKS Prometeusz Tuchomie 3 1 0 2 11 - 10 3
    4 Floorball Gorzów Wielkopolski 3 0 1 2 3 - 12 1


    Kolejki spotkań

      Ojrzanów, 12.06.2021 - FAZA GRUPOWA
      • Sobota 2021-06-12 17:15
        FM12
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2021-06-12 16:30
        FM11
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        UKS Jastrzębie Żytowiecko
      • Sobota 2021-06-12 15:45
        FM10
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2021-06-12 15:00
        FM09
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2021-06-12 14:15
        FM08
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-06-12 13:30
        FM07
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2021-06-12 12:45
        FM06
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2021-06-12 12:00
        FM05
        UKS Jastrzębie Żytowiecko
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2021-06-12 11:15
        FM04
        Floorball Gorzów Wielkopolski
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2021-06-12 10:30
        FM03
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Sobota 2021-06-12 09:45
        FM02
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-06-12 09:00
        FM01
        UKS Jastrzębie Żytowiecko
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...