Facebook Twitter Google Plus

Dzieci - chłopcy

    FINAŁ
    • Sobota 2021-06-19 18:30
      42
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
    Mecz o III miejsce
    • Sobota 2021-06-19 18:30
      41
      UKS Salezjanie Poznań
      UKS Jastrzębie Żytowiecko
    Play Off
    • Sobota 2021-06-19 18:30
      42
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
    • Sobota 2021-06-19 18:30
      41
      UKS Salezjanie Poznań
      UKS Jastrzębie Żytowiecko
    • Sobota 2021-06-19 17:40
      40
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      UKS Salezjanie Poznań
    • Sobota 2021-06-19 17:40
      39
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      UKS Jastrzębie Żytowiecko
    • Sobota 2021-06-19 17:00
      38
      UKS Kołaczkowo
      UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
    • Sobota 2021-06-19 17:00
      37
      UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      MUKS Zielonka MUKS Zielonka
    • Sobota 2021-06-19 16:20
      36
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      UKS Kołaczkowo
    • Sobota 2021-06-19 16:20
      35
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
    • Sobota 2021-06-19 15:40
      34
      MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      UKS Salezjanie Poznań
    • Sobota 2021-06-19 15:40
      33
      UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      UKS Jastrzębie Żytowiecko
    • Sobota 2021-06-19 15:00
      32
      UKS Chynów Zielona Góra
      UKS Kołaczkowo
    • Sobota 2021-06-19 15:00
      31
      UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
    • Sobota 2021-06-19 14:40
      30
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
    • Sobota 2021-06-19 14:40
      29
      UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      KS Dragons Płoskinia
    • Sobota 2021-06-19 13:40
      25
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
    • Sobota 2021-06-19 13:40
      26
      MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
    • Sobota 2021-06-19 13:20
      21
      MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      UKS Jastrzębie Żytowiecko
    • Sobota 2021-06-19 13:20
      22
      UKS Jastrzębie Żytowiecko II
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo 4 4 0 0 14 - 4 12
    2 UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk 2 1 0 1 8 - 8 3
    3 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 2 0 0 2 5 - 9 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 2 2 0 0 19 - 5 6
    2 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 1 0 1 11 - 6 3
    3 UKS Salezjanie Poznań 4 0 1 3 4 - 24 1

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 2 2 0 0 11 - 1 6
    2 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 2 1 0 1 10 - 3 3
    3 UKS Jastrzębie Żytowiecko II 4 0 0 4 2 - 24 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2 2 0 0 13 - 6 6
    2 KS Dragons Płoskinia 4 2 0 2 8 - 17 6
    3 UKS Salezjanie Poznań II 2 1 0 1 10 - 6 3

    Grupa E

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 2 2 0 0 12 - 4 6
    2 UKS Jastrzębie Żytowiecko 2 1 0 1 8 - 6 3
    3 UKS Chynów Zielona Góra 4 1 0 3 9 - 20 3

    Grupa F

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Kołaczkowo 2 2 0 0 18 - 1 6
    2 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 2 1 0 1 4 - 8 3
    3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 4 0 1 3 6 - 20 1


    Kolejki spotkań

      II runda
      • Sobota 2021-06-19 15:00
        28
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2021-06-19 15:00
        27
        UKS Chynów Zielona Góra
        UKS Jastrzębie Żytowiecko II
      • Sobota 2021-06-19 14:00
        24
        UKS Salezjanie Poznań
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2021-06-19 14:00
        23
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
        UKS Chynów Zielona Góra
      • Sobota 2021-06-19 13:00
        20
        UKS Salezjanie Poznań
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2021-06-19 13:00
        19
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
        UKS Jastrzębie Żytowiecko II
      Runda zasadnicza
      • Sobota 2021-06-19 11:40
        18
        UKS Kołaczkowo
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Sobota 2021-06-19 11:40
        17
        UKS Jastrzębie Żytowiecko
        UKS Chynów Zielona Góra
      • Sobota 2021-06-19 11:20
        16
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Salezjanie Poznań II
      • Sobota 2021-06-19 11:20
        15
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        UKS Jastrzębie Żytowiecko II
      • Sobota 2021-06-19 11:00
        14
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Salezjanie Poznań
      • Sobota 2021-06-19 11:00
        13
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2021-06-19 10:40
        12
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
      • Sobota 2021-06-19 10:40
        11
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Chynów Zielona Góra
      • Sobota 2021-06-19 10:20
        10
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Salezjanie Poznań II
      • Sobota 2021-06-19 10:20
        9
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Jastrzębie Żytowiecko II
      • Sobota 2021-06-19 10:00
        8
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Salezjanie Poznań
      • Sobota 2021-06-19 10:00
        7
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2021-06-19 09:40
        5
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Jastrzębie Żytowiecko
      • Sobota 2021-06-19 09:40
        6
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Kołaczkowo
      • Sobota 2021-06-19 09:20
        4
        KS Dragons Płoskinia
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2021-06-19 09:20
        3
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2021-06-19 09:00
        2
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2021-06-19 09:00
        1
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...