Facebook Twitter Google Plus

I liga mężczyzn

Awanse

Na podstawie tabeli po rundzie zasadniczej drużyny z miejsc 1-4 rozegrają turniej Final Four w terminie 16-17 marca 2024 r.:

  • w sobotę rozegrane zostaną półfinały wg klucza 1-4, 2-3;
  • w niedzielę rozegrane zostaną mecze: o 3. miejsce oraz o Mistrzostwo 1. Ligi;
  • drużyna z 1. miejsca Final Four awansuje do Ekstraligi bezpośrednio;
  • drużyna z 2. miejsca Final Four rozegra baraż play-out (do 2 wygranych spotkań) z 7. zespołem Ekstraligi w terminach: 13 kwietnia (1. mecz), 20 kwietnia (2. mecz), 21 kwietnia (ew. 3. mecz).
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Regen Project Floorball Team Poznań Regen Project Floorball Team Poznań 9 6 1 1 1 60 - 41 21
    2 AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska 9 6 3 0 0 63 - 44 18
    3 FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń 9 4 3 2 0 63 - 57 16
    4 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 9 4 4 0 1 56 - 58 13
    5 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 9 2 6 0 1 33 - 55 7
    6 KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk 9 1 6 1 1 54 - 74 6

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      • Sobota 2024-02-24 18:00
        IM29
        Regen Project Floorball Team Poznań Regen Project Floorball Team Poznań
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2024-02-24 18:00
        IM28
        FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2024-02-24 17:00
        IM30
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Filip Łukaszewski Regen Project Poznań 28 18 10 4 8
      Łukasz Nowasielski FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń 24 19 5 6 9
      Jakub Sujkowski Polit. Lubelska 24 13 11 2 7
      Adrian Popławski FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń 22 11 11 0 9
      Damian Domański Regen Project Poznań 22 13 9 0 9
      Marcin Karaszewski Lokomotiv Czerwieńsk 21 18 3 4 8
      Adam Fliegner Lokomotiv Czerwieńsk 18 9 9 8 9

      Zobacz więcej...