Do góry

Logo Polski Unihokej

Komplet plików związanych z logo Polskiego Związku Unihokeja - "Polski Unihokej". Do pobrania pliki w formacie:

- .PNG (bez tła) - do materiałów elektronicznych
- .JPG (z tłem) - do materiałów elektronicznych
- .PDF (wektorowe) - do materiałów drukowanych

Jeśli na potrzeby Państwa projektu/wydarzenia konieczna jest inna wersja logo (np. monochromatyczna) - prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prosimy o przestrzeganie zasad zawartych w naszym Poradniku "Nowe Logo Polski Unihokej - jak używać?" oraz w Księdze Znaku (załącznik poniżej).

 

Uproszczone zasady użycia logo "Polski Unihokej"

1. Polski Związek Unihokeja zastrzega sobie prawo do używania logo Polski Unihokej. We wszelkich projektach związanych z uczestnictwem Klubów w rozgrywkach (zapowiedzi meczu na stronie Facebook, plakaty, podsumowania meczów itp.) Kluby te powinny używać znaków graficznych danych rozgrywek, o których piszemy poniżej. Polski Związek Unihokeja dopuszcza jednak możliwość wykorzystania logo Polski Unihokej przez Kluby w określonych przypadkach, jak np. jednostkom organizującym wydarzenia unihokejowe, objęte patronatem Polskiego Związku Unihokeja. Odbywa się to jednak pod warunkiem przestrzegania poniższych zasad użycia logo, a także musi być poprzedzone oficjalną zgodą, wydaną przez Media Managera Polskiego Związku Unihokeja. W celu uzyskania zezwolenia na użycie logo, należy wysłać wiadomość mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

2. Logo Polski Unihokej składa się z sygnetu (symbolu graficznego odnoszącego się do symboli narodowych oraz dyscypliny - unihokeja) i logotypu (napisu) "Polski Unihokej". Używanie samego sygnetu lub samego logotypu (napisu) rozłącznie jest niedozwolone, chyba że wcześniej uzyska się zgodę Media Managera Polskiego Związku Unihokeja (prośby/zapytania w tej sprawie wraz z uzasadnieniem należy wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

3. Logo Polski Unihokej może występować w układzie podstawowym, pionowym i poziomym oraz w wersji kolorowej, monochromatycznej ciemnej i monochromatycznej jasnej. Poza strukturami Polskiego Związku Unihokeja dopuszcza się używanie jedynie układu podstawowego (z sygnetem i logotypem) i wersji kolorowej, którego pliki można pobrać w zakładce menu na naszej stronie: "Do pobrania" -> "Logo Polski Unihokej". Użycie układu pionowego, poziomego lub samego sygnetu oraz wersji monochromatycznych musi być poprzedzone wydaniem oficjalnej zgody przez Media Managera Polskiego Związku Unihokeja (prośby/zapytania w tej sprawie wraz z uzasadnieniem należy wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

4. Używając logo Polski Unihokej, należy pamiętać o zachowaniu pola ochronnego znaku (zwanego też marginesem). Pole ochronne znaku oznacza, że od najdalszej krawędzi każdej strony logo (bok prawy, bok lewy, góra, dół) inne elementy projektu graficznego (jeśli występują) lub krawędź projektu muszą być oddalone o określoną odległość (szczegóły w księdze znaku). W plikach do pobrania na naszej stronie występuje wersja .JPG (z tłem), która posiada już odpowiednie marginesy ("Do pobrania" -> "Logo Polski Unihokej"). Użycie tej wersji (bez ingerowania w jej proporcje) gwarantuje zachowanie poprawnego pola ochronnego.

5. Logo Polski Unihokej można używać tylko na białym tle. Użycie go na innym tle wymaga bezwzględnego przestrzegania księgi znaku.

 
 
Powered by Phoca Download