Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn

Super Finał Ekstraligi Unihokeja Kobiet i Mężczyzn zostanie rozegrany 18 maja 2024 r.

Na podstawie wyników półfinałów play-off:

  • w meczu o Mistrzostwo Polski zmierzą się zwycięzcy półfinałów;
  • w meczu o brązowy medal zmierzą się przegrani półfinałów.

Na podstawie tabeli po 14. kolejkach rundy zasadniczej Ekstraligi Mężczyzn, do półfinałów play-off awansują 4 najlepsze zespoły:

  • w pierwszym półfinale zmierzą się drużyny z miejsc 1-4;
  • w drugim półfinale zmierzą się drużyny z miejsc 2-3;
  • terminy półfinałów: 13 kwietnia (1. mecz), 20 kwietnia (2. mecz), 21 kwietnia (ew. 3. mecz);
  • półfinały rozgrywane są do 2 zwycięstw.

Spadki:

  • drużyna z 7. miejsca po rundzie zasadniczej rozegra baraż play-out (do 2 wygranych spotkań) z 2. zespołem I ligi;
  • drużyna z 8. miejsca spada do I ligi bezpośrednio.
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 11 11 0 0 0 163 - 30 33
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 11 9 2 0 0 122 - 43 27
    3 AZS PŁ Cochise Burger Łódź AZS PŁ Cochise Burger Łódź 11 6 5 0 0 79 - 64 18
    4 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 11 6 5 0 0 68 - 45 18
    5 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 11 5 6 0 0 44 - 54 15
    6 Smoki Kraków Smoki Kraków 11 3 7 1 0 58 - 91 11
    7 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 11 2 8 0 1 61 - 89 7
    8 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 11 1 10 0 0 23 - 202 3

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      11. kolejka
      12. kolejka
      • Niedziela 2024-02-25 16:00
        EM45
        AZS PŁ Cochise Burger Łódź AZS PŁ Cochise Burger Łódź
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2024-02-25 15:00
        EM47
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2024-02-25 12:00
        EM48
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2024-02-24
        EM46
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
      13. kolejka
      • Niedziela 2024-03-03 14:00
        EM51
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      • Niedziela 2024-03-03 13:00
        EM50
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2024-03-03 12:00
        EM52
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        AZS PŁ Cochise Burger Łódź AZS PŁ Cochise Burger Łódź
      • Niedziela 2024-03-03
        EM49
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      14. kolejka
      • Niedziela 2024-03-17 15:00
        EM56
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2024-03-16 19:00
        EM53
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2024-03-16 12:00
        EM54
        AZS PŁ Cochise Burger Łódź AZS PŁ Cochise Burger Łódź
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2024-03-16
        EM55
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Kacper Skura Olimpia Łochów 41 20 21 6 11
      Michał Sieńko Bankówka Zielonka 39 24 15 6 11
      Daniel Surdyn Bankówka Zielonka 39 16 23 0 11
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 34 18 16 6 9
      Maciej Sieńko Bankówka Zielonka 32 17 15 0 11
      Sebastian Sternicki Olimpia Łochów 32 20 12 0 10
      Grzegorz Marszał Olimpia Łochów 26 16 10 0 10

      Zobacz więcej...