Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Centrum U7 Olimpia Osowa Gdańsk 1 6 6 0 0 97 - 13 18
    2 UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz 6 4 0 2 26 - 34 12
    3 Centrum U7 Olimpia Osowa Gdańsk 2 6 1 0 5 21 - 51 3
    4 UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo 6 1 0 5 16 - 62 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Yantar Rzeszów 8 4 4 0 25 - 19 16
    2 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 8 4 3 1 29 - 18 15
    3 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 8 3 4 1 37 - 25 13
    4 UKS Orlęta Warszawa 8 2 0 6 12 - 31 6
    5 Cochise Burger ŁOZU Cochise Burger ŁOZU 8 1 1 6 19 - 29 4

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 6 6 0 0 38 - 13 18
    2 UKS Salezjanie Poznań UKS Salezjanie Poznań 6 4 0 2 38 - 22 12
    3 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 6 2 0 4 21 - 31 6
    4 UKS Chynów Zielona Góra UKS Chynów Zielona Góra 6 0 0 6 17 - 48 0


    Kolejki spotkań

      (C) III Turniej Eliminacyjny - Mrzeżyno, 02.03.2024
      • Sobota 2024-03-02 18:45
        JMKC18
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Salezjanie Poznań UKS Salezjanie Poznań
      • Sobota 2024-03-02 17:30
        JMKC17
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Chynów Zielona Góra UKS Chynów Zielona Góra
      • Sobota 2024-03-02 15:30
        JMKC16
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2024-03-02 14:15
        JMKC15
        UKS Salezjanie Poznań UKS Salezjanie Poznań
        UKS Chynów Zielona Góra UKS Chynów Zielona Góra
      • Sobota 2024-03-02 12:15
        JMKC14
        UKS Chynów Zielona Góra UKS Chynów Zielona Góra
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2024-03-02 11:00
        JMKC13
        UKS Salezjanie Poznań UKS Salezjanie Poznań
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      (A) III Turniej Eliminacyjny - Cetniewo-Władysławowo, 02.03.2024
      • Sobota 2024-03-02 16:45
        JSMA18
        Centrum U7 Olimpia Osowa Gdańsk 1
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
      • Sobota 2024-03-02 15:30
        JSMA17
        Centrum U7 Olimpia Osowa Gdańsk 2
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
      • Sobota 2024-03-02 14:00
        JSMA16
        Centrum U7 Olimpia Osowa Gdańsk 1
        Centrum U7 Olimpia Osowa Gdańsk 2
      • Sobota 2024-03-02 12:45
        JSMA15
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
      • Sobota 2024-03-02 11:15
        JSMA14
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
        Centrum U7 Olimpia Osowa Gdańsk 1
      • Sobota 2024-03-02 10:00
        JSMA13
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
        Centrum U7 Olimpia Osowa Gdańsk 2
      (C) II Turniej Eliminacyjny - Poznań, 02.12.2023
      (B) II Turniej Eliminacyjny - Nowy Targ, 02.12.2023
      (A) II Turniej Eliminacyjny - Orzysz 02.12.2023
      (C) I Turniej Eliminacyjny - Czerwieńsk, 28.10.2023
      (B) I Turniej Eliminacyjny - Zielonka, 28.10.2023
      (A) I Turniej Eliminacyjny - Orzysz, 29.10.2023

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Krystyna Lukas Olimpia Osowa Gdańsk 1 37 14 23 0 6
      Kinga Stein Olimpia Osowa Gdańsk 1 35 27 8 0 6
      Zofia Lisiecka Salezjanie Poznań 22 18 4 2 6
      Natalia Milczyńska Olimpia Osowa Gdańsk 1 19 11 8 0 6
      Łucja Iwaniec Jedynka Trzebiatów 19 16 3 0 6
      Zofia Lukas Olimpia Osowa Gdańsk 1 19 10 9 0 6
      Anna Lisiecka Salezjanie Poznań 19 8 11 2 6

      Zobacz więcej...