- Rozgrywki 2022/2023
- Rozgrywki 2023/2024
- Ekstraliga Mężczyzn
- TEMPISH Puchar Polski Mężczyzn 2023
- Ekstraliga Kobiet
- TEMPISH Puchar Polski Kobiet 2023
- I Liga Mężczyzn
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Liga Juniorów Starszych MU19
- Liga Juniorek Starszych WU19
- Liga Juniorów Młodszych MU16
- Liga Juniorek Młodszych WU16
- Finały Młodzików MU13
- Finały Młodziczek WU13
- Śląska Liga Unihokeja
- Terminarz i System Rozgrywek 2023/2024
- Drużyny zgłoszone do sezonu 2023/2024
- Transfery 2023/2024
- Rozgrywki 2021/2022
- Ekstraliga Mężczyzn
- I Liga Mężczyzn
- Ekstraliga Kobiet
- Akademickie Mistrzostwa Polski 2022
- Liga Juniorów Starszych (MU19)
- Liga Juniorek Starszych (WU19)
- Liga Juniorów Młodszych (MU16)
- Liga Juniorek Młodszych (WU16)
- Dzieci
- Archiwum rozgrywek
- Terminarz i system rozgrywek 2021/2022
- Lista hal zweryfikowanych
- Transfery 2021/2022
- Śląska Liga Unihokeja
- Młodziczki
- Rozgrywki 2020/2021
- Rozgrywki 2019/2020
- Rozgrywki 2018/2019
- Rozgrywki 2017/2018
- Salming Ekstraliga Mężczyzn
- Salming Ekstraliga Kobiet
- Juniorzy Starsi
- Juniorki Starsze
- Juniorzy Młodsi
- Juniorki Młodsze
- Młodzicy
- Młodziczki
- Terminarz rozgrywek 2017/2018
- Puchar AZS 2017
- Transfery 2017
- Hale sportowe dopuszczone do rozgrywek
- Opalenica Liga Unihokeja
- Śląska Liga Unihokeja
- UUiBW - wszystkie informacje
- Rozgrywki 2016/2017
- Rozgrywki 2015/2016
- Rozgrywki 2014/2015
- Rozgrywki 2013/2014
- Rozgrywki 2012/2013
- Rozgrywki 2011/2012
- Rozgrywki 2010/2011
- Rozgrywki 2009/2010
- Rozgrywki 2008/2009
- Rozgrywki 2007/2008
- Rozgrywki 2006/2007
- Rozgrywki 2005/2006
- Rozgrywki 2004/2005
- Rozgrywki 2003/2004
- Rozgrywki 2002/2003
- Rozgrywki 2001/2002
Wiadomości
I liga mężczyzn
Awanse
Na podstawie tabeli po rundzie zasadniczej:
- drużyna z 1. miejsca awansuje do Ekstraligi bezpośrednio;
- drużyna z 2. miejsca rozegra baraż play-out (do 2 wygranych spotkań) z 7. zespołem Ekstraligi w terminach: 12 kwietnia (1. mecz), 10 maja (2. mecz), 11 maja (ew. 3. mecz).
Poz |
Drużyna
|
M | W | P | RZ | RP | Bramki | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS Absolwent Siedlec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
2 | UKS Błyskawica Niechanowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
3 | WSU Wierzchowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
4 | FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
5 | KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
6 | UKS Salezjanie Poznań / Jastrzębie Żytowiecko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | |
7 | Puchacze Opole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 |
Kolejki spotkań
1. kolejka
- Sobota 2024-09-14 17:00
- Sobota 2024-09-14 17:00
- Sobota 2024-09-14
2. kolejka
- Niedziela 2024-09-29 15:00
- Niedziela 2024-09-29
- Niedziela 2024-09-29
3. kolejka
- Niedziela 2024-10-06
- Sobota 2024-10-05
- Niedziela 2024-09-22 12:00