Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I 4 4 0 0 0 0 59 - 4 12
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 6 3 0 3 0 0 24 - 53 9
    3 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II 6 2 0 3 1 0 33 - 50 8
    4 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 4 2 0 2 0 0 24 - 18 6
    5 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 4 0 0 3 0 1 18 - 33 1

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Środa 2022-10-12 19:00
        JSK02
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2022-10-09 10:00
        JSK04
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2022-10-08 18:00
        JSK03
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2022-10-08 10:00
        JSK01
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      • Niedziela 2022-12-11 10:00
        JSK16
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2022-12-11 09:00
        JSK14
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Sobota 2022-12-10 17:00
        JSK15
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2022-12-10 16:00
        JSK13
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      5. kolejka
      • Niedziela 2023-01-15
        JSK20
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2023-01-15
        JSK18
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-01-14
        JSK19
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2023-01-14
        JSK17
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      6. kolejka
      • Niedziela 2023-01-29
        JSK24
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2023-01-29
        JSK22
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2023-01-28
        JSK23
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2023-01-28
        JSK21
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
      7. kolejka
      • Niedziela 2023-02-19
        JSK28
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2023-02-19
        JSK26
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2023-02-18
        JSK27
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Sobota 2023-02-18
        JSK25
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      8. kolejka
      • Niedziela 2023-02-26
        JSK32
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2023-02-26
        JSK30
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-02-25
        JSK31
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2023-02-25
        JSK29
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      9. kolejka
      • Niedziela 2023-03-19
        JSK36
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2023-03-19
        JSK34
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2023-03-18
        JSK33
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2023-03-18
        JSK35
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      10. kolejka
      • Niedziela 2023-04-16
        JSK40
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2023-04-16
        JSK38
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-04-15
        JSK39
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2023-04-15
        JSK37
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Katarzyna Słonina Olimpia I 23 10 13 0 4
      Gabriela Wójcik Bankówka Zielonka 14 7 7 0 4
      Marta Bieniasz-Krzywiec Olimpia I 14 12 2 0 4
      Martyna Grądzka Olimpia I 13 6 7 0 4
      Zofia Lukas Olimpia II 13 7 6 0 6
      Natalia Milczyńska Olimpia II 12 8 4 0 5
      Zofia Brylewska Radzevia Radzewo 11 9 2 2 4

      Zobacz więcej...