EK58 : SUS Travel Jedynka Trzebiatów 7 : 6 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I

  • Mecz
  • Składy

Live Półfinały - 29.05.2021 [Nowy Targ] Nowy Targ, os. Niwa 4c, 29-05-2021 18:05 Liczba widzów: 0

Koniec meczu

SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 7:6 d. (0:3,3:1,3:2)(1:0) Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
  • 1 Anna Borkowska (Maja Stenka)
  • 2 min. kary - Agata Arendarczyk207
  • 2 PPDaria Krason (Jagoda Wieczorek)
  • 211 2 min. kary - Maja Stenka
  • 3 Anna Borkowska (Paula Szpilman Malicka)
  • Agata Arendarczyk (Maja Mazur) 1
  • Patrycja Hliwa (Alicja Chełstowska) 2
  • 4 Weronika Grądzka (Daria Krason)
  • Magdalena Kaczanowska (Agata Arendarczyk) 3
  • 208 2 min. kary - Weronika Grądzka
  • Magdalena Kaczanowska (Justyna Krzywak) PP4
  • 5 Wiktoria Matera (Katarzyna Pawłowska)
  • 2 min. kary - Justyna Krzywak213
  • 6 PPWiktoria Matera (Hanna Samson)
  • Jutrzenka Cirocka 5
  • 217 2 min. kary - Wiktoria Targońska
  • Patrycja Hliwa (Magdalena Kaczanowska) PP6
  • Justyna Krzywak (Patrycja Hliwa) ET7

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Alicja Adach 75.00 % (6/18) 80.56 % Mariola Szarmach (7/29)

Najlepsi zawodnicy

Drzymała Daria Wieczorek Jagoda

Składy drużyn

  • 1Justyna Krzywak
    Mariola Szarmach
  • 2Agata Arendarczyk
    Anna Chomnicka
  • 3Maja Mazur
    Jagoda Wieczorek
  • 4Natalia Drzymała
    Hanna Samson
  • 5Alicja Chełstowska
    Maja Stenka
  • 6Daria Drzymała
    Karolina Damps
  • 7Jutrzenka Cirocka
    Laura Łącka
  • 8Patrycja Hliwa
    Anna Borkowska
  • 9Dominika Tomaszczenik
    Weronika Grądzka
  • 10Alicja Adach
    Katarzyna Pawłowska
  • 11Nikola Kotelnicka
    Patrycja Bernacka
  • 12Magdalena Kaczanowska
    Wiktoria Matera
  • 13Zuzanna Kluczyńska
    Dominika Poręba
  • 14Weronika Jaworska
    Maria Szymańska
  • 15Daria Stochaj
    Daria Krason
  • 16Natalia Skiba
    Wiktoria Targońska
  • 17Klaudia Święcicka
    Paula Szpilman Malicka
  • 18Nawojka Cirocka
    Natalia Kupczak
  • 19Wiktoria Kopaczewska
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Artur Cirocki
    Bogdan Zajdziński
  • 2Krzywak Justyna
    Ludwichowski Paweł