: Słowenia 1 : 5 Polska W

• Mecz
  • Składy

Live Dzień 3. Poland, Babimost, Olimpia Arena , 01-02-2013 19:00 Liczba widzów: 590

Koniec meczu

Słowenia Słowenia 1:5 ( 1 - 2 , 0 - 1 , 0 - 2 ) Polska W Polska W
  • 1 Magdalena Krzystyniak (Katarzyna Rajska)
  • 2 Marta Stachowiak (Paulina Kidoń)
  • 1
  • 208 2 min. kary - Elżbieta Piotrowska
  • -MPS Karolina Dutkiewicz
  • 2 min. kary - 201
  • 3PP Kinga Pazdro (Małgorzata Kulczycka)
  • 4 Karolina Dutkiewicz (Marzena Bryniarska)
  • 5 Katarzyna Rajska (Agnieszka Timek-Dziadkowiec)

Kopciuch Artur

Witamy bezpośrednio z Hali Olimpia w Babimoście i zapraszamy na relację na żywo z trzeciego meczu Reprezentacji Polski w eliminacjach Mistrzostw Świata Kobiet 2013.

Godz. 18:30 - Do rozpoczęcia meczu pozostało pół godziny. Obydwa zespoły już się rozgrzewają. W naszej drużynie poza rozgrzewką Maja Stenka i Irena Mroch. Kontuzje nie pozwalają im zagrać w tym meczu. Pod znakiem zapytania stroi także występ Ady Kwiecińskiej, która narzeka na uraz nogi.

Godz. 18:40 - Z zespołem Słowenii graliśmy do tej pory tylko raz w historii. W 2011 roku w eliminacjach Mistrzostw Świata w Rakoniewicach. Wówczas lepsza okazała się nasza drużyna. Zobacz relację z meczu

Godz. 18:52 - Zespoły ponownie na boisku. Hymny narodowe.

00:00 - Zaczynamy. Kędziora (bramkarz). Samson, Chełstowska, Dutkiewicz, Stachowiak i Kwiecińska w pierwszej piątce. Stenka i Mroch nie zagrają w ogóle.
01:30 - Polska w ataku od pierwszego face-off.
03:00 - Nasze cały czas w ataku. Rzut wolny. Mamy już 3 celne strzały.
03:37 - Pierwsze zamieszanie pod naszą bramką i nogami wybija Kędziora.
05:19 - Świetne podanie na sam na sam do Piotrowskiej, ale nie ma bramki... Polska dalej w ataku.
06:13 - Szybkie i  dobre zmiany naszego zespołu.
07:15 - Po pierwszej bramce kibice domagają się kolejnej. Polska prawie cały czas przy piłce.
09:00 - Słowenki nie mają możliwości przeprowadzenia akcji. Nasze przy piłce, nie dają szans.
12:00 - Przewaga Polek w posiadaniu piłki miażdżąca, ale póki co efektem tylko 1 bramka.
13:16 - Bramkarka Słowenii może się czuć jak na planie filmu wojennego. Ciągły ostrzał. Bramka!
13:25 - Chwila rozkojarzenia naszych?
13:52 - Zdziwiona Ela Piotrowska... 2 minuty kary.
15:52 - Słowenki obudziły się po bramce, ale nasze przetrwały grę w osłabieniu bez straty kolejnej.
16:52 - Atak pierwszej piątki nęka bramkarkę rywalek...
18:53 - Strzał Hanny Samson zablokowany, kontra rywalek, ale dobrze przerwana.
19:45 - Doping słoweński... momentalnie i bardzo skutecznie zagłuszony przez naszych kibiców.
20:00 - Koniec I tercji.

20:00 - Początek II tercji.
22:00 - Polki dalej w natarciu. Dużo strzałów, ale brak kolejnych bramek.
24:35 - Moment rozluźnienia naszych i wymiana akacji pomiędzy zespołami.
27:00 - Póki co wydaje się, że II tercja spokojniejsza od poprzedniej. Wciąż szukamy bramki...
28:52 - Strzał Kidoń odbija się rykoszetem w stronę bramki i o niewiele wychodzi za bandę.
30:27 - Dwa strzały naszych. Pierwszy blokowany, drugi obroniony.
31:23 - Stachowiak, Kwiecińska.. zamieszanie pod bramką. I gdzieś z linii bramkowej wybita piłka.
34:28 - Faul na naszej zawodniczce i opóźniony rzut karny. Wykonuje Karolina Dutkiewicz. I dalej tylko 1-2.
34:57 - Kinga Bugajska spod strefy zmian Słowenek! Bramkarka nie chwyta piłki i wpycha ją do bramki.
37:05 - Piotrowska zamachem niemal ścięła głowę bramkarce rywalek! Szczęśliwie bez poważnej kontuzji.
38:28 - Bardzo dużo zablokowanych strzałów polskich zawodniczek w tej tercji. Teraz blokowana Dutkiewicz.
40:00 - Polki pressingiem w końcowych 2 minutach. Koniec II tercji.

40:00 - Początek III tercji.
41:29 - Podobnie jak 2 poprzednie tercje, początek tej również dla nas.
45:09 - Rywalki na podłodze pod naszą bramką. Piłka w posiadaniu Polek, ale szybka kontra Słowenek! Tylko Kędziora ratuje nas przed utratą bramki!
47:02 - Chełstowska chyba nie wie co to zmęczenie. Jest wszędzie!
47:37 - Znów Kędziora ratuje nasz zespół!
48:49 - Samson w środek przed własną bramką i tylko Słowenka wie dlaczego nie trafiła!
51:18 - Polki pod bramką rywalek czują się lepiej niż we własnej strefie zmian. Jest ich tam pełno!
53:33 - Nie idzie dzisiaj Kwiecińskiej. Piłka jakby odpychana od łopatki.
55:00 - 5 minut do końca, nasze w ataku, nasze strzelają, nasze prowadzą. Jest dobrze.
56:44 - Jeszcze nasze nie odpuszczają. Walka i nadal walka. Czy będzie kolejna bramka?
58:25 - Kędziora czyni cuda. Jak to możliwe, że po 2 kolejnych sam na sam nadal 1-4!?
59:32 - Ostatnie akcje... I jest bramka!
60:00 - Koniec meczu.