: SKS Olimpia Łochów 3 : 1 ULKS Józefina

• Mecz
  • Składy

Łochów 31.03-01.04.2012 , 31-03-2012 09:00 Liczba widzów: 0

Sędziowie: Fijałkowski Rafał / Napieraj Sebastian

SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów                                          3:1 (1-0,2-1,0-0) ULKS Józefina ULKS Józefina

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Najlepsi zawodnicy

0.59 1:0 Krystian Moleń - strzał Karola Miszczuka, bramka zdobyta po dobitce

14.58 Kara dla zawodnika Józefiny - Zawistowski Kamil

Na początku meczu gra toczyła się głównie w środku pola. Później stworzyło się więcej sytuacji podbramkowych po obu stronach, jednak niewykorzystanych. Dobra gra bramkarzy. 5 interwencji bramkarza Józefiny, 4 Łochowa.

15.45 2:0 Sebastian Podgórski, wkręca piłkę za bramki i podwyższa prowadzenie gospodarzy

16:56 3:0 Krystian Moleń, asysta Sebastian Podgórski.

27:02 Kara dla Łochowa, bramkarz złapał piłkę wychodząc z pola karnego.

29:29 3:1 Bałut Damian, asysta Lubański Michał

II tercja zaczęła się pod dyktando gospodarzy, później było więcej walki w środku pola. Widoczna przewaga Łochowa, 14 do 3 w strzałach.

32:52 Piękny strzał w poprzeczkę kapitana gości.

38:15 Próba przelobowania bramkarza przez Kamila Garwolińskiego. Wiele walki z obydwu stron.

41:20 Ponowna próba tej samej sztuczki przez Garwolińskiego. Mniej dogodnych akcji pod bramką.

W tej tercji nie padła żadna bramka, najsłabsza odsłona w wykonaniu obydwu drużyn. 7 bramek obronił bramkarz Józefiny, 3 Łochowa.

ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW: Podgórski Sebastian, Chomontowski Sebastian, Skura Michał, Garwoliński Kamil, Domjan Mateusz, Sapierzyński Przemysław, Moleń Krystian, Miszczuk Konrad (K), Kopania Przemysław, Biniek Adrian, Grotkowski Cezary, Ogonowski Piotr, Filipowicz Norbert (B). Trener: Wróbel Paweł.

ULKS JÓZEFINA: Trener: Łęcki Marcin. Suchecki Sebastian, Banasiewicz Kamil, Jędrys Damian, Lubański Michał, Bałut Damian, Nowak Bartłomiej, Majewski Piotr, Zawisza Rafał, Gajewski Bartosz, Zawistowski Kamil, Grabowski Krzysztof, Styś Kamil, Kubicz Krzysztof, Gosik Hubert, Arkuszyński Łukasz, Bałut Adrian, Czaplarski Damian