- Rozgrywki 2022/2023
- Rozgrywki 2021/2022
- Ekstraliga Mężczyzn
- I Liga Mężczyzn
- Ekstraliga Kobiet
- Akademickie Mistrzostwa Polski 2022
- Liga Juniorów Starszych (MU19)
- Liga Juniorek Starszych (WU19)
- Liga Juniorów Młodszych (MU16)
- Liga Juniorek Młodszych (WU16)
- Dzieci
- Archiwum rozgrywek
- Terminarz i system rozgrywek 2021/2022
- Lista hal zweryfikowanych
- Transfery 2021/2022
- Śląska Liga Unihokeja
- Młodziczki
- Rozgrywki 2020/2021
- Rozgrywki 2019/2020
- Rozgrywki 2018/2019
- Rozgrywki 2017/2018
- Salming Ekstraliga Mężczyzn
- Salming Ekstraliga Kobiet
- Juniorzy Starsi
- Juniorki Starsze
- Juniorzy Młodsi
- Juniorki Młodsze
- Młodzicy
- Młodziczki
- Terminarz rozgrywek 2017/2018
- Puchar AZS 2017
- Transfery 2017
- Hale sportowe dopuszczone do rozgrywek
- Opalenica Liga Unihokeja
- Śląska Liga Unihokeja
- UUiBW - wszystkie informacje
- Rozgrywki 2016/2017
- Rozgrywki 2015/2016
- Rozgrywki 2014/2015
- Rozgrywki 2013/2014
- Rozgrywki 2012/2013
- Rozgrywki 2011/2012
- Rozgrywki 2010/2011
- Rozgrywki 2009/2010
- Rozgrywki 2008/2009
- Rozgrywki 2007/2008
- Rozgrywki 2006/2007
- Rozgrywki 2005/2006
- Rozgrywki 2004/2005
- Rozgrywki 2003/2004
- Rozgrywki 2002/2003
- Rozgrywki 2001/2002
Wiadomości
UKS Kokociniec 67 Katowice
- Dane
- Sezony
- Mecze
- Zawodnicy
- Galeria
Dane kontaktowe
Miasto : Katowice
Województwo : śląskie
Telefon :
509 439 875
Strona www :
facebook.com/UKS-Kokociniec-67-Katowice-692640824123011
adres e-mail :
sp67wf@interia.pl
Trener 1 :
Janusz Bednarski
Terner 2 :
Roman Adamski
Sezony
- Ślaska Liga Unihokeja 2021/2022 - Śląska Liga Unihokeja
- Ślaska Liga Unihokeja 2022/2023 - Śląska Liga Unihokeja
- Puchar Polski Mężczyzn 2023 TEMPISH
- Ślaska Liga Unihokeja 2023/2024 - Śląska Liga Unihokeja
- I liga mężczyzn 2017/2018 - Liga śląska
- I liga mężczyzn 2018/2019 - Liga śląska
- I liga mężczyzn 2019/2020 - Liga śląska
- I liga mężczyzn 2016 - Liga śląska
- I liga mężczyzn 2006/2007
- I liga mężczyzn 2005/2006
Mecze
Kolejka II: | 1 | 27-11-2022 12:00 | UKS Kokociniec 67 Katowice | 3 : 1 | Floorball Wrocław | Szczegóły |
Kolejka III: | 2 | 10-12-2022 20:00 | UKS Gladiator 23 Katowice | 5 : 8 | UKS Kokociniec 67 Katowice | Szczegóły |
Kolejka IV: | 1 | 11-02-2023 18:30 | UKS Kokociniec 67 Katowice | 13 : 3 | Bruins Rybnik | Szczegóły |
Kolejka V: | 2 | 25-03-2023 00:00 | UKS Kokociniec 67 Katowice | 5 : 0 | TKKF Pionier Tychy | Szczegóły |
Playoff: | 2 | 18-06-2023 09:30 | UKS Kokociniec 67 Katowice | 7 : 2 | Floorball Wrocław | Szczegóły |
Mecz finałowy: | 1 | 18-06-2023 13:00 | UKS Gladiator 23 Katowice | 10 : 8 | UKS Kokociniec 67 Katowice | Szczegóły |
Zawodnicy
Zawodnik | Punktacja kanadyjska | Asysta | [min] |
[%] |
Ilość rozegranych spotkań | |
---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof Carina | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Przemysław Wójcikowski | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Rafał Żabówka | 17 | 9 | 8 | 0 | 0 | 5 |
Kacper Ziętara | 14 | 10 | 4 | 0 | 0 | 5 |
Janusz Bednarski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Wojciech Mironowicz | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Mateusz Ziobro | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Patrycja Gurgul | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Karolina Rozmus | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Tomasz Sontowski | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Rafał Leśniak | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 5 |
Wojciech Linca | 0 | 0 | 0 | 0 | 75.29 % (21/64) |
5 |
Mateusz Głogowski | 9 | 5 | 4 | 0 | 0 | 5 |
Martyna Panek | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Bartłomiej Pifko | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 4 |
Roman Adamski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Jakub Piper | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Mateusz Młocek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Kamil Komorowski | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Grzegorz Diaków | 13 | 5 | 8 | 0 | 0 | 4 |
Jakub Boreński | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Perttu Tiilikainen | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |