Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

Super Finał Ekstraligi Unihokeja Kobiet i Mężczyzn zostanie rozegrany 18 maja 2024 r.

Na podstawie tabeli po 15. kolejkach:

  • w meczu o Mistrzostwo Polski zmierzą się zespoły z miejsc 1-2;
  • w meczu o brązowy medal zmierzą się z zespoły z miejsc 3-4.
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 9 8 0 0 1 86 - 29 25
    2 AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków 10 7 2 1 0 68 - 34 23
    3 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 10 4 5 0 1 57 - 66 13
    4 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 10 4 6 0 0 61 - 53 12
    5 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 9 3 5 1 0 33 - 49 11
    6 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 8 0 8 0 0 8 - 82 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      • Sobota 2024-04-20
        EK04
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Niedziela 2024-01-21 10:00
        EK05
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2023-10-14 19:00
        EK06
        AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      • Niedziela 2024-03-10 09:00
        EK18
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2023-12-16 19:30
        EK16
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2023-12-16 17:00
        EK17
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      11. kolejka
      • Sobota 2024-02-24 18:00
        EK33
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Sobota 2024-02-24 17:00
        EK31
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2024-02-24 16:20
        EK32
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      12. kolejka
      • Sobota 2024-03-09 18:00
        EK36
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      • Sobota 2024-03-09 18:00
        EK34
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2024-03-09 15:00
        EK35
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      13. kolejka
      • Niedziela 2024-03-17 14:00
        EK39
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2024-03-17 11:30
        EK38
        AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2024-03-17
        EK37
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      14. kolejka
      • Niedziela 2024-04-14
        EK42
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2024-04-14
        EK41
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
      • Niedziela 2024-04-14
        EK40
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      15. kolejka
      • Niedziela 2024-04-21
        EK45
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2024-04-21
        EK44
        AZS AGH Kraków AZS AGH Kraków
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2024-04-21
        EK43
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Gabriela Wójcik Bankówka Zielonka 21 14 7 0 10
      Marta Pracoń JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 20 16 4 2 10
      Hanna Samson JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 19 16 3 0 8
      Katarzyna Rogala AZS AGH Kraków 19 7 12 4 9
      Katarzyna Rajska AZS AGH Kraków 17 10 7 0 9
      Magdalena Kocon Bankówka Zielonka 17 10 7 8 10
      Anna Osmala AZS AGH Kraków 16 12 4 2 10

      Zobacz więcej...