KSE 61 : UKS Absolwent Siedlec 1 : 6 Energa Olimpia Osowa Gdańsk

• Mecz
  • Składy

Finały Babimost, 31-03-2012 20:00 Liczba widzów: 283

Sędziowie: Burek Bartosz / Czarnecki Wojciech

UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 1:6 (1-0,0-2,0-4) NO_IMAGE Energa Olimpia Osowa Gdańsk
  • Natalia Orkisz (Karolina Dutkiewicz) 1
  • 2 min. kary - Martyna Rzepa201
  • 206 2 min. kary - Hanna Samson
  • 1SH Natalia Łęgowska
  • 2 Hanna Samson (Natalia Łęgowska)
  • 3 Monika Kraus (Natalia Łęgowska)
  • 201 2 min. kary - Weronika Noga
  • 4SH Adrianna Kwiecińska
  • 5 Adrianna Kwiecińska (Natalia Łęgowska)
  • 6PS Maja Stenka

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Agnieszka Czernicka 66.67 % (6/12) 92.86 % Mariola Szarmach (1/13)

Anna Raczkowska

ZAPRASZAMY NA BEZPOŚREDNIĄ RELACJĘ Z PIERWSZEGO MECZU FINAŁOWEGO EKSTRALIGI SENIOREK!

Jest to drugi finał z rzędu, w którym zmierzą się Absolwent Siedlec i Energa Gdańsk. W minionym sezonie Mistrzem Polski została Energa Gdańsk. Kto będzie lepszy w dzisiejszym meczu?
Czy Absolwent przerwie serię Energi? Zapraszamy na relację!

godz. 19.00 - Na godzinę przed rozpoczęciem spotkania poznaliśmy składy obydwu zespołów. W każdej z drużyn zagrają najskuteczniejsze zawodniczki zeszłorocznego finału: Karolina Dutkiewicz i Natalia Łęgowska.

godz. 19.25 - Zespoły rozpoczynają rozgrzewkę po dopiero zakończonym pierwszym dniu półfinału juniorów młodszych. Kibice zaczynają zapełniać trybuny hali "Olimpia" w Babimoście.

godz. 20.00 - Zespoły na boisku. Sędziowie gotowi. Trybuny zapełnione. Czas rozpocząć mecz finałowy!

00:00 - Pierwszy face-off dla Absolwenta
05:00 - Po 5 minutach meczu nie widać wyraźnej przewagi żadnej z drużyn
10:00 - Po kolejnych 5 minutach nic się nie zmienia. Żaden z zespołów nie przeprowadził jeszcze groźnego ataku.
14:00 - Zespoły postawiły na obronę na swojej połowie. Pozwalają spokojnie rozgrywać rywalkom u siebie, a po przekroczeniu linii środkowej boiska rozpoczyna się atak. Nie jest łatwo oddać silny i celny strzał.
16:10 - Energa podchodzi wyżej. Atakuje Absolwent na ich połowie.
17:15 - Pierwszy groźny strzał na bramkę gospodyń oddała, po ładnej akcji Julii Jurkowskiej, Weronika Noga. Piłka minęła lewy słupek bramki o centymetry!
19:55 - Natalia Orkisz strzela bramkę do szatni!
20:00 - Koniec I tercji

Statystyki I tercji:
Absolwent: strzały celne - 6, strzały niecelne - 4, strzały zablokowane - 4
Energa: strzały celne - 1, strzały niecelne - 6, strzały zablokowane - 2

20:00 - Początek II tercji
22:09 - Strzał Agnieszki Kozaneckiej zablokowany przez Hannę Samson... A szło w okienko!
23:35 - Maja Stenka strzela i kolanami,z linii bramkowej, broni Agnieszka Kędziora.
25:18 - Po rzucie wolnym dla Siedlca świetna parada leżącej już na boisku Marioli Szarmach!
27:08 - Indywidualna akcja Julii Jurkowskiej. Kara dla Martyny Rzepy i Energa gra w przewadze.
27:58 - Drużyny grają po cztery. Hanna Samson zagrywa piłkę wysokim kijem.
29:40 - Energa w osłabieniu doprowadza do remisu!
34:16 - Kolejna bramka dla Energi!
38:00
 - W II tercji, to Energa ma przewagę, ale obydwa zespoły grają bardzo dobry unihokej.
40:00 - Koniec II tercji.

Statystyki II tercji:
Absolwent: strzały celne - 2, strzały niecelne - 9, strzały zablokowane - 5
Energa: strzały celne - 2, strzały niecelne - 5, strzały zablokowane - 1

40:00 - Zaczynami III tercję. Czy ostatnią?
41:18 - Natalia Łęgowska markuje wejście pod bramkę odgrywa do Moniki Kraus, a ta strzela bramkę z własnej połowy!
45:00 - Absolwent gra już znacznie wyżej. Tylko jedna zawodniczka na własnej połowie, a cała reszta blisko bramki rywalek. Energa dzielnie się broni.
46:04 - Czy Absolwent wykorzysta przewagę?
48:03 - Na sekundę przed końcem kary Weroniki Nogi kolejną bramkę dla Energi strzela Adrianna Kwiecińska, a weszła na boisko dopiero 8 minut temu.
48:29 - Czas dla Absolwenta
48:36 - Energa odskakuje na 4 bramki. I znów Kwiecińska! I znów Łęgowska!
50:00 - Siedlec tylko strzały z daleka. Niecelne lub blokowane.
51:59 - Karolina Dutkiewicz sam na sam schodząc do środka boiska i w ostatniej chwili przeszkodziła jej Weronika Noga. To powinna być bramka!
55:00 - Zostało 5 minut. Czy zwycięzca już przesądzony?
56:25 - Karny dla Energi!
58:30 - Absolwent wciąż atakuje, Energa odwdzięcza się kontrami...
58:32 - Kwiecińska nie trafia sam na sam!
60:00 - Koniec meczu! Zwycięża Energa!