Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 7 7 0 0 0 74 - 20 21
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 5 4 1 0 0 36 - 18 12
    3 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 7 3 3 1 0 34 - 46 11
    4 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 6 2 3 0 1 32 - 44 7
    5 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 7 2 5 0 0 24 - 37 6
    6 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 6 0 6 0 0 11 - 46 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Niedziela 2022-11-13 14:00
        EK03
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2022-09-18 12:00
        EK01
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2022-09-17 15:00
        EK02
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      2. kolejka
      3. kolejka
      • Niedziela 2023-03-19
        EK09
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Środa 2022-10-19 19:00
        EK07
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2022-10-16 12:00
        EK08
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      • Niedziela 2023-03-12
        EK21
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2023-01-22 13:00
        EK20
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2023-01-21 17:00
        EK19
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      8. kolejka
      • Niedziela 2023-02-12 12:30
        EK23
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2023-02-12
        EK24
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2023-02-11 18:00
        EK22
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      9. kolejka
      • Sobota 2023-03-04
        EK27
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-03-04
        EK26
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2023-03-04
        EK25
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      10. kolejka
      • Sobota 2023-04-01
        EK30
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2023-04-01
        EK29
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-04-01
        EK28
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Hanna Samson JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 26 17 9 0 6
      Wiktoria Matera JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 23 10 13 0 6
      Katarzyna Rajska Gryf Rybarzowice 15 10 5 0 3
      Katarzyna Słonina JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 14 3 11 0 5
      Magdalena Krzystyniak Gryf Rybarzowice 12 9 3 0 5
      Marta Pracoń JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 11 7 4 2 7
      Maria Szymańska JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 10 6 4 2 5

      Zobacz więcej...