Facebook Twitter Google Plus

I liga mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk 1 1 0 0 0 17 - 3 3
    2 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 1 1 0 0 0 9 - 5 3
    3 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 1 1 0 0 0 7 - 3 3
    4 Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica 1 0 1 0 0 5 - 9 0
    5 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 1 0 1 0 0 3 - 7 0
    6 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 1 0 1 0 0 3 - 17 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      • Sobota 2021-02-27
        IM04
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2020-10-03 18:00
        IM05
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      3. kolejka
      • Sobota 2020-10-10
        IM07
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
      • Sobota 2020-10-10
        IM06
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      4. kolejka
      • Sobota 2020-11-07
        IM09
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2020-10-31
        IM08
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      5. kolejka
      • Sobota 2020-11-21
        IM10
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2020-11-07
        IM11
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      6. kolejka
      • Sobota 2020-12-05
        IM13
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2020-12-05
        IM12
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      7. kolejka
      • Sobota 2021-01-16
        IM15
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2021-01-16
        IM14
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      8. kolejka
      • Sobota 2021-02-13
        IM17
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2021-01-23
        IM18
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2021-01-23
        IM16
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      9. kolejka
      • Sobota 2021-01-30
        IM20
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2021-01-30
        IM10
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
      10. kolejka
      • Sobota 2021-03-13
        IM22
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2021-02-20
        IM21
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      11. kolejka
      • Sobota 2021-03-20
        IM24
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2021-03-06
        IM23
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      12. kolejka
      • Sobota 2021-03-27
        IM25
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2021-03-20
        IM26
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Bartłomiej Fliegner KS Lokomotiv Czerwieńsk 8 7 1 2 1
      Adam Fliegner KS Lokomotiv Czerwieńsk 8 5 3 0 1
      Piotr Różański Kala-Izolacje Toruń 4 0 4 0 1
      Adrian Popławski Kala-Izolacje Toruń 4 2 2 0 1
      Emil Piasecki Kala-Izolacje Toruń 4 3 1 0 1
      Alan Fliegner KS Lokomotiv Czerwieńsk 3 0 3 0 1
      Krystian Ochota KS Lokomotiv Czerwieńsk 2 1 1 0 1

      Zobacz więcej...