Facebook Twitter Google Plus

Akademickie Mistrzostwa Polski

    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
    • Niedziela 2022-04-24 15:30
      74
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
    • Niedziela 2022-04-24 14:30
      73
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
    • Niedziela 2022-04-24 13:30
      72
      Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski
      Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
    • Niedziela 2022-04-24 12:30
      71
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
    • Niedziela 2022-04-24 11:30
      70
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
      Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
    • Niedziela 2022-04-24 10:30
      69
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
    • Niedziela 2022-04-24 09:30
      68
      Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
    • Niedziela 2022-04-24 08:30
      67
      Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
      Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
    • Sobota 2022-04-23 17:30
      63
      Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
    • Sobota 2022-04-23 16:45
      61
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
    • Sobota 2022-04-23 16:45
      62
      Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
    • Sobota 2022-04-23 16:00
      60
      Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
      Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
    • Sobota 2022-04-23 15:15
      58
      Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
    • Sobota 2022-04-23 14:30
      56
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
      Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
    • Sobota 2022-04-23 14:30
      55
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    • Sobota 2022-04-23 13:15
      53
      Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
      Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
    • Sobota 2022-04-23 13:15
      54
      Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
      Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
    • Sobota 2022-04-23 12:30
      52
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
      Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
    • Sobota 2022-04-23 11:45
      50
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
    • Sobota 2022-04-23 11:45
      49
      Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski
      Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
    • Sobota 2022-04-23 11:00
      48
      Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
      Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
    • Sobota 2022-04-23 11:00
      47
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
    • Sobota 2022-04-23 10:15
      46
      Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
      Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
    • Sobota 2022-04-23 10:15
      45
      Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    • Sobota 2022-04-23 09:30
      43
      Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      Politechnika Łódzka Politechnika Łódzka
    SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II

    Kolejki spotkań


      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Karol Pelczarski #30 SUM Katowice 26 17 9 0 4
      Leszek Samson #16 PG Gdańsk 17 9 8 0 4
      Zuzanna Krzywak #1 SUM Katowice 17 8 9 0 4
      Jakub Sujkowski #16 WSIiZ Rzeszów 16 12 4 0 4
      Bartłomiej Skrabalak # WSIiZ Rzeszów 15 6 9 0 4
      Szymon Ruszczyk #16 AWF Warszawa 14 7 7 0 4
      Filip Wierzejewski #17 UZ Zielona Góra 14 10 4 0 4

      Zobacz więcej...