Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 3 2 1 0 31 - 12 7
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 3 2 0 1 17 - 15 6
    3 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 3 1 1 1 13 - 10 4
    4 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 3 0 0 3 6 - 30 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 2 0 1 25 - 16 6
    2 KS Dragons Płoskinia 3 2 0 1 14 - 10 6
    3 UKS Zryw Przykona 3 1 1 1 9 - 11 4
    4 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 3 0 1 2 12 - 23 1

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 2 0 0 16 - 5 6
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 2 1 0 1 12 - 5 3
    3 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 UKS Orlęta Warszawa 2 0 0 2 1 - 19 0


    Kolejki spotkań

      I turniej eliminacyjny - Gdynia, 24.11.2019
      • Niedziela 2019-11-24 17:15
        JM 12
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
      • Niedziela 2019-11-24 16:00
        JM 11
        UKS Zryw Przykona
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-24 13:45
        JM 10
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Zryw Przykona
      • Niedziela 2019-11-24 12:30
        JM 09
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-24 10:15
        JM 08
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        UKS Zryw Przykona
      • Niedziela 2019-11-24 09:00
        JM 07
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Dragons Płoskinia
      I turniej eliminacyjny - Babimost, 23.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Łochów, 23.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Babimost, 23.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Łochów, 23.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Babimost, 23.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Łochów, 23.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Babimost, 23.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Łochów, 23.11.2019
      • Sobota 2019-11-23
        JM 05
        UKS Orlęta Warszawa
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2019-11-23
        JM 03
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2019-11-23
        JM 02
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Piotr Andrzejewski Błyskawica Niechanowo 10 7 3 0 3
      Miłosz Chmiel Błyskawica Niechanowo 10 7 3 0 3
      Jakub Kozłowski Błyskawica Niechanowo 9 4 5 0 3
      Oskar Szewczyk Fenomen Babimost 8 6 2 0 3
      Jakub Kaczmarek Błyskawica Niechanowo 8 4 4 0 3
      Patryk Makuch Błyskawica Niechanowo 8 5 3 0 3
      Sebastian Kaczmarek Absolwent Siedlec 6 3 3 0 3

      Zobacz więcej...