Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 3 2 1 0 31 - 12 7
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 3 2 0 1 17 - 15 6
    3 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 3 1 1 1 13 - 10 4
    4 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 3 0 0 3 6 - 30 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 2 0 1 25 - 16 6
    2 KS Dragons Płoskinia 3 2 0 1 14 - 10 6
    3 UKS Zryw Przykona 3 1 1 1 9 - 11 4
    4 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 3 0 1 2 12 - 23 1

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 5 5 0 0 57 - 13 15
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 5 3 0 2 48 - 10 9
    3 UKS Orlęta Warszawa 5 1 0 4 16 - 45 3
    4 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 3 0 0 3 1 - 54 0


    Kolejki spotkań

      II turniej eliminacyjny - Gułtowy, 11.01.2020 r.
      • Sobota 2020-01-11 16:35
        JM 24
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2020-01-11 15:30
        JM 23
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2020-01-11 13:50
        JM 22
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2020-01-11 12:45
        JM 21
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2020-01-11 11:05
        JM 20
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2020-01-11 10:00
        JM 19
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      II turniej eliminacyjny - Zielonka, 11.01.2020 r.
      I turniej eliminacyjny - Łochów, 23.11.2019
      • Sobota 2019-11-23 14:00
        JM 04
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Orlęta Warszawa
      • Sobota 2019-11-23 12:00
        JM 01
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Orlęta Warszawa
      • Sobota 2019-11-23 10:00
        JM 06
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2019-11-23
        JM 05
        UKS Orlęta Warszawa
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2019-11-23
        JM 03
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2019-11-23
        JM 02
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      I turniej eliminacyjny - Gdynia, 24.11.2019
      • Niedziela 2019-11-24 17:15
        JM 12
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
      • Niedziela 2019-11-24 16:00
        JM 11
        UKS Zryw Przykona
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-24 13:45
        JM 10
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Zryw Przykona
      • Niedziela 2019-11-24 12:30
        JM 09
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-24 10:15
        JM 08
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        UKS Zryw Przykona
      • Niedziela 2019-11-24 09:00
        JM 07
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Dragons Płoskinia
      I turniej eliminacyjny - Babimost, 23.11.2019

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Daniel Surdyn Bankówka Zielonka 27 17 10 0 5
      Mateusz Sadolewski Olimpia Łochów 19 7 12 0 5
      Rafał Szymczak Bankówka Zielonka 17 12 5 0 5
      Kacper Szałański Bankówka Zielonka 14 10 4 0 5
      Przemysław Ryszawa Olimpia Łochów 12 7 5 0 4
      Kacper Rzyszkowski Olimpia Łochów 10 8 2 0 5
      Piotr Andrzejewski Błyskawica Niechanowo 10 7 3 0 3

      Zobacz więcej...