IM07 : UKS Błyskawica Niechanowo 10 : 9 Spartanie Opalenica

  • Mecz
  • Składy

Live 3. kolejka Czerniejowo, ul. Szkolna 3, 10-10-2020 18:00 Liczba widzów: 45

Koniec meczu

UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 10:9 d. (4:1,4:3,1:5)(1:0) Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
  • Miłosz Chmiel (Piotr Andrzejewski) 1
  • Piotr Andrzejewski (Jakub Kozłowski) 2
  • 1 Wojciech Rusiecki (Karol Kupsz)
  • Jędrzej Strzyż 3
  • 201 2 min. kary - Filip Woźniak
  • 504 5 min. kary - Kamil Prałat
  • Miłosz Chmiel (Jakub Kozłowski)PP 4
  • 2 Adrian Wawrzyniak (Maciej Cichowski)
  • Piotr Andrzejewski (Miłosz Chmiel) 5
  • Jakub Marciniak (Dawid Bartłomiejczak) 6
  • Piotr Andrzejewski (Klaudiusz Gadziński) 7
  • 3 Przemysław Ptaszyński
  • 4 Przemysław Ptaszyński
  • Klaudiusz Gadziński (Jakub Zuber) 8
  • 5 Przemysław Ptaszyński (Wojciech Giżyński)
  • 2 min. kary - Jakub Marciniak211
  • 6PP Filip Woźniak (Wojciech Giżyński)
  • 7 Maciej Cichowski
  • 2 min. kary - Michał Zuber201
  • OG SH 9
  • 8 Przemysław Ptaszyński (Tomasz Patan)
  • 213 2 min. kary - Przemysław Ptaszyński
  • 9ESH Adrian Wawrzyniak
  • 2 min. kary - Jakub Marciniak207
  • Klaudiusz GadzińskiET 10

Przerwa na żądanie

58:32 26:19

Statystyki bramkarzy

Łukasz Krawczyk 76.92 % (9/30) 84.62 % Mateusz Borowczak (4/22)
Kacper Łoś 85.71 % (1/6) 80.65 % Igor Antończuk (6/25)

Najlepsi zawodnicy

Gadziński Klaudiusz Giżyński Wojciech

Składy drużyn

  • 1Jakub Kozłowski
    Kamil Prałat
  • 2Mateusz Przepiórka
    Wojciech Giżyński
  • 3Dawid Bartłomiejczak
    Adrian Wawrzyniak
  • 4Łukasz Krawczyk
    Błażej Jankowski
  • 5Jędrzej Strzyż
    Igor Antończuk
  • 6Miłosz Marciniak
    Tomasz Patan
  • 7Jakub Zuber
    Mikołaj Marciniak
  • 8Klaudiusz Gadziński
    Maciej Cichowski
  • 9Jakub Marciniak
    Przemysław Ptaszyński
  • 10Michał Zuber
    Mateusz Borowczak
  • 11Eryk Krawczyk
    Wojciech Rusiecki
  • 12Piotr Andrzejewski
    Karol Kupsz
  • 13Jan Kardasz
    Filip Woźniak
  • 14Miłosz Chmiel
    Rafał Słociński
  • 15Dawid Fons
     
  • 16Kacper Łoś
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Tomasz Wojciechowski
  • 2Gałaj Mariusz
    Komin Krzysztof