Facebook Twitter Google Plus

Akademickie Mistrzostwa Polski

    Faza Pucharowa
    • Środa 2020-09-16 14:45
      35 - finał
      Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
    • Środa 2020-09-16 14:00
      34 - m. 3
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
    • Środa 2020-09-16 13:00
      33 - m. 5
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
    • Środa 2020-09-16 12:15
      32 - m. 7
      Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
      Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
    • Środa 2020-09-16 11:30
      31 - półfinał
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
    • Środa 2020-09-16 10:45
      30 - półfinał
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
      Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
    • Środa 2020-09-16 10:00
      29 - m. 9
      Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
    • Środa 2020-09-16 09:15
      28 - m. 11
      Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu
      Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
    • Środa 2020-09-16 08:30
      27 - m. 13
      Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
      Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński
    • Wtorek 2020-09-15 16:15
      26 - m. 5-8
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
    • Wtorek 2020-09-15 15:30
      25 - m. 5-8
      Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
    • Wtorek 2020-09-15 14:45
      24 - m. 9-12
      Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
      Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
    • Wtorek 2020-09-15 14:00
      23 - m. 9-12
      Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu
      Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
    • Wtorek 2020-09-15 13:15
      22 - 1/4 finału
      Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
    • Wtorek 2020-09-15 12:30
      21 - 1/4 finału
      Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
    • Wtorek 2020-09-15 11:45
      20 - 1/4 finału
      Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
      Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
    • Wtorek 2020-09-15 11:00
      19 - 1/4 finału
      Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
      Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 3 3 0 0 41 1 9
    2 Politechnika Gdańska 3 2 0 1 21 14 6
    3 Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu 3 1 0 2 8 22 3
    4 Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie 3 0 0 3 0 33 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Politechnika Rzeszowska 2 2 0 0 13 0 6
    2 Uniwersytet Gdański 2 1 0 1 3 8 3
    3 Uniwersytet Wrocławski 2 0 0 2 2 10 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie 2 2 0 0 20 4 6
    2 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 2 1 0 1 20 10 3
    3 Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2 0 0 2 2 28 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki strzelone Bramki stracone Pkt
    1 Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku 3 3 0 0 16 7 9
    2 Uniwersytet Warszawski 3 2 0 1 21 7 6
    3 Politechnika Warszawska 3 1 0 2 6 18 3
    4 Uniwersytet Szczeciński 3 0 0 3 8 19 0


    Kolejki spotkań

      Rozgrywki Grupowe
      • Wtorek 2020-09-15 09:15
        18
        Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      • Wtorek 2020-09-15 09:15
        17
        Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      • Wtorek 2020-09-15 08:30
        16
        Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński
        Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
      • Wtorek 2020-09-15 08:30
        15
        Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu
        Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
      • Poniedziałek 2020-09-14 15:00
        13
        Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
        Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
      • Poniedziałek 2020-09-14 15:00
        14
        Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      • Poniedziałek 2020-09-14 14:15
        11
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
        Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu
      • Poniedziałek 2020-09-14 14:15
        12
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
        Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński
      • Poniedziałek 2020-09-14 13:30
        9
        Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
        Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
      • Poniedziałek 2020-09-14 13:30
        10
        Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
        Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      • Poniedziałek 2020-09-14 12:45
        7
        Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
        Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
      • Poniedziałek 2020-09-14 12:45
        8
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
        Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
      • Poniedziałek 2020-09-14 12:00
        5
        Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu
        Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska
      • Poniedziałek 2020-09-14 12:00
        6
        Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński
        Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska
      • Poniedziałek 2020-09-14 11:15
        3
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
        Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
      • Poniedziałek 2020-09-14 11:15
        4
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
        Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
      • Poniedziałek 2020-09-14 10:30
        2
        Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
        Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
      • Poniedziałek 2020-09-14 10:30
        1
        Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański
        Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Filip Łukaszewski #5 UAM Poznań 30 17 13 0 5
      Rafał Żabówka #5 AGH Kraków 30 22 8 0 6
      Leszek Samson #16 PG Gdańsk 25 14 11 0 6
      Jan Jamski #36 UW Warszawa 25 14 11 0 6
      Dagmara Zadrożna #15 AWF Warszawa 24 12 12 0 5
      Weronika Grądzka #7 PG Gdańsk 23 9 14 0 6
      Michał Kozubal #84 AGH Kraków 22 17 5 2 6

      Zobacz więcej...