Facebook Twitter Google Plus

I liga mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 4 4 0 0 0 27 - 8 12
    2 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 4 3 1 0 0 32 - 12 9
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 3 3 0 0 0 17 - 5 9
    4 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 3 2 0 1 0 16 - 5 8
    5 Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica 3 2 0 0 1 15 - 6 7
    6 SZS Wieliszew SZS Wieliszew 3 2 1 0 0 13 - 9 6
    7 AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska 4 2 2 0 0 19 - 24 6
    8 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 14 0 14 0 0 0 - 70 0

    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      • Niedziela 2021-10-03
        IM12
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2021-10-03
        IM11
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Niedziela 2021-10-03
        IM10
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2021-10-02 16:00
        IM09
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      IV kolejka
      • Sobota 2021-10-23
        IM16
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2021-10-23
        IM15
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2021-10-23
        IM14
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
      • Sobota 2021-10-23
        IM13
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      V kolejka
      • Sobota 2021-11-06
        IM20
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Sobota 2021-11-06
        IM19
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2021-11-06
        IM18
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2021-11-06
        IM17
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      VI kolejka
      • Niedziela 2021-11-21
        IM24
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2021-11-21
        IM23
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
      • Niedziela 2021-11-21
        IM22
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2021-11-21
        IM21
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      VII kolejka
      • Sobota 2021-12-11
        IM28
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2021-12-11
        IM27
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2021-12-11
        IM26
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2021-12-11
        IM25
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      VIII kolejka
      • Sobota 2022-01-15
        IM32
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2022-01-15
        IM31
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2022-01-15
        IM30
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2022-01-15
        IM29
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      IX kolejka
      • Niedziela 2022-01-23
        IM33
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Niedziela 2022-01-23
        IM36
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2022-01-23
        IM35
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Niedziela 2022-01-23
        IM34
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      X kolejka
      • Sobota 2022-02-12
        IM40
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
      • Sobota 2022-02-12
        IM39
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2022-02-12
        IM38
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2022-02-12
        IM37
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      XI kolejka
      • Sobota 2022-02-19
        IM44
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2022-02-19
        IM43
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2022-02-19
        IM42
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Sobota 2022-02-19
        IM41
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      XII kolejka
      • Sobota 2022-03-05
        IM48
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2022-03-05
        IM47
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
      • Sobota 2022-03-05
        IM46
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2022-03-05
        IM45
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      XIII kolejka
      • Niedziela 2022-04-03
        IM52
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2022-04-03
        IM51
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Niedziela 2022-04-03
        IM50
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2022-04-03
        IM49
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      XIV kolejka
      • Sobota 2022-03-26
        IM56
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Sobota 2022-03-26
        IM55
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2022-03-26
        IM54
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Spartanie Opalenica Spartanie Opalenica
      • Sobota 2022-03-26
        IM53
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Adrian Popławski Kala-Izolacje Toruń 9 4 5 0 2
      Emil Piasecki Kala-Izolacje Toruń 8 6 2 0 2
      Jacek Ksiąg Absolwent Siedlec 7 2 5 0 2
      Seweryn Mania Absolwent Siedlec 6 5 1 0 2
      Adrian Żok Absolwent Siedlec 5 2 3 4 2
      Piotr Różański Kala-Izolacje Toruń 4 1 3 0 2
      Łukasz Nowasielski Kala-Izolacje Toruń 4 3 1 0 1

      Zobacz więcej...


      Dopuszcza się możliwość rozegrania spotkania w piątek lub niedzielę po uzgodnieniu z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

      • Zespół, który po rundzie zasadniczej zajmie I miejsce uzyska awans do Ekstraligi Mężczyzn. Zespół, który zajmie 2 miejsce zagra baraż z zespołem 7 Ekstraligi Mężczyzn.