Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 10 9 0 1 0 116 - 38 29
    2 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 10 8 2 0 0 81 - 50 24
    3 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 10 7 1 0 2 88 - 60 23
    4 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 10 7 2 0 1 105 - 51 22
    5 TravelPL Wilki Sanok TravelPL Wilki Sanok 10 6 3 1 0 73 - 66 20
    6 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 10 6 4 0 0 76 - 59 18
    7 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 10 5 4 1 0 77 - 45 17
    8 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 9 5 4 0 0 83 - 64 15
    9 TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy 9 4 5 0 0 50 - 54 12
    10 AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka 11 4 7 0 0 94 - 79 12
    11 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 12 2 9 0 1 52 - 120 7
    12 KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk 9 2 7 0 0 34 - 77 6
    13 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 10 1 8 1 0 40 - 88 5
    14 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 10 0 10 0 0 23 - 141 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Sobota 2020-02-15
        EM5
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Środa 2020-01-01
        EM1
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2019-09-15 17:00
        EM7
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2019-09-14 19:15
        EM3
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2019-09-14 18:00
        EM6
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-09-14 18:00
        EM4
        TravelPL Wilki Sanok TravelPL Wilki Sanok
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      11. kolejka
      12. kolejka
      13. kolejka
      • Sobota 2020-02-22
        EM85
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        TravelPL Wilki Sanok TravelPL Wilki Sanok
      • Sobota 2020-02-08
        EM91
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2020-02-08
        EM90
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-08
        EM87
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-02-08
        EM86
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Niedziela 2020-01-26 09:00
        EM89 (N. Targ)
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      14. kolejka
      • Sobota 2020-02-15
        EM98
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      • Sobota 2020-02-15
        EM97
        TravelPL Wilki Sanok TravelPL Wilki Sanok
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-02-15
        EM96
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2020-02-15
        EM95
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2020-02-15
        EM93
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2020-02-15
        EM92
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      15. kolejka
      • Sobota 2020-03-07
        EM105
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-03-07
        EM100
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        TravelPL Wilki Sanok TravelPL Wilki Sanok
      • Sobota 2020-02-29
        EM104
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-29
        EM102
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-02-29
        EM101
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-02-29
        EM99
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Rafał Fijałkowski Politechnika Łódzka 40 19 21 8 11
      Dawid Szefner Fenomen Babimost 39 25 14 8 9
      Kacper Skura Olimpia Łochów 34 25 9 4 10
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 30 22 8 24 10
      Mateusz Antoniak Bankówka Zielonka 29 17 12 4 9
      Wojciech Malajka 29 11 18 0 8
      Łukasz Chlebda Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 29 21 8 4 10

      Zobacz więcej...