Facebook Twitter Google Plus

Akademickie Mistrzostwa Polski

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie 3 3 0 0 28 - 6 9
    2 Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny 3 2 0 1 9 - 9 6
    3 Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku 3 1 0 2 8 - 9 3
    4 Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie 3 0 0 3 1 - 22 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski 3 3 0 0 20 - 8 9
    2 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu 3 2 0 1 17 - 6 6
    3 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego 3 1 0 2 14 - 18 3
    4 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie 3 0 0 3 6 - 25 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski 3 3 0 0 12 - 6 9
    2 Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska 3 2 0 1 9 - 7 6
    3 Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie 3 1 0 2 11 - 10 3
    4 Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 3 0 0 3 2 - 11 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Uniwersytet Gdański Uniwersytet Gdański 3 2 0 1 17 - 10 6
    2 Politechnika Warszawska Politechnika Warszawska 3 2 0 1 11 - 13 6
    3 Politechnika Wrocławska Politechnika Wrocławska 3 1 0 2 10 - 9 3
    4 Politechnika Poznańska Politechnika Poznańska 3 1 0 2 11 - 17 3

    Grupa E

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach 3 2 1 0 20 - 9 7
    2 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie 3 1 2 0 11 - 8 5
    3 Uniwersytet Rzeszowski Uniwersytet Rzeszowski 3 1 0 2 9 - 12 3
    4 Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie 3 0 1 2 5 - 16 1

    Grupa F

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska 3 3 0 0 32 - 0 9
    2 Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi 3 2 0 1 16 - 7 6
    3 Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach 3 1 0 2 7 - 20 3
    4 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 3 0 0 3 1 - 29 0

    Grupa G

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 2 2 0 0 16 - 4 6
    2 Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski 2 1 0 1 8 - 10 3
    3 Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu 2 0 0 2 1 - 11 0

    Grupa H

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie 2 2 0 0 24 - 9 6
    2 Politechnika Łódzka Politechnika Łódzka 2 1 0 1 14 - 14 3
    3 Politechnika Śląska w Gliwicach Politechnika Śląska w Gliwicach 2 0 0 2 9 - 24 0


    Kolejki spotkań

      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 17:40
        41
        Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
        Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      • Piątek 2022-04-22 17:40
        42
        Politechnika Śląska w Gliwicach Politechnika Śląska w Gliwicach
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 17:00
        39
        Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
        Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 16:20
        37
        Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski
        Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      • Piątek 2022-04-22 16:20
        38
        Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
        Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach
      WUM, ul. Trojdena 2C
      • Piątek 2022-04-22 16:00
        36
        Uniwersytet Rzeszowski Uniwersytet Rzeszowski
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 15:40
        34
        Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
        Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      WUM, ul. Trojdena 2C
      • Piątek 2022-04-22 15:20
        33
        Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
        Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 15:00
        31
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
        Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      WUM, ul. Trojdena 2C
      • Piątek 2022-04-22 14:40
        30
        Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
      • Piątek 2022-04-22 14:00
        29
        Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
        Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 13:20
        27
        Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
        Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      • Piątek 2022-04-22 13:20
        28
        Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
        Politechnika Łódzka Politechnika Łódzka
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 12:00
        22
        Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
        Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      • Piątek 2022-04-22 12:00
        23
        Uniwersytet Śląski w Katowicach Uniwersytet Śląski w Katowicach
        Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
      WUM, ul. Trojdena 2C
      • Piątek 2022-04-22 12:00
        24
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
        Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 11:20
        19
        Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      WUM, ul. Trojdena 2C
      • Piątek 2022-04-22 11:20
        21
        Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
        Uniwersytet Rzeszowski Uniwersytet Rzeszowski
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 10:40
        16
        Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
        Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      WUM, ul. Trojdena 2C
      • Piątek 2022-04-22 10:40
        18
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
        Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Piątek 2022-04-22 10:00
        15
        Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
        Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      • Piątek 2022-04-22 10:00
        14
        Politechnika Łódzka Politechnika Łódzka
        Politechnika Śląska w Gliwicach Politechnika Śląska w Gliwicach
      WUM, ul. Trojdena 2C
      • Piątek 2022-04-22 10:00
        15
        Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
        Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Czwartek 2022-04-21 21:20
        11
        Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski
        Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      • Czwartek 2022-04-21 21:20
        12
        Uniwersytet Medyczny w Łodzi Uniwersytet Medyczny w Łodzi
        Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Czwartek 2022-04-21 20:40
        09
        Politechnika Rzeszowska Politechnika Rzeszowska
        Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Czwartek 2022-04-21 20:00
        07
        Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
        Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      • Czwartek 2022-04-21 20:00
        08
        Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
        Uniwersytet Rzeszowski Uniwersytet Rzeszowski
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Czwartek 2022-04-21 19:20
        05
        Uniwersytet Warszawski Uniwersytet Warszawski
        Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      • Czwartek 2022-04-21 19:20
        06
        Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
        Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Czwartek 2022-04-21 18:40
        03
        Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
        Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko I
      • Czwartek 2022-04-21 18:00
        01
        Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku
        Gdański Uniwersytet Medyczny Gdański Uniwersytet Medyczny
      SGGW, ul.Ciszewskiego 10 - Boisko II

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Karol Pelczarski #30 SUM Katowice 17 12 5 0 3
      Bartosz Wytrykowski #13 AWF Warszawa 16 14 2 0 2
      Jan Jamski #36 UW Warszawa 16 12 4 0 3
      Michał Nazarkiewicz #18 AWF Kraków 14 11 3 0 3
      Zuzanna Krzywak #1 SUM Katowice 13 7 6 0 3
      Dawid Benkes #16 PŁ Łódź 12 9 3 2 2
      Szymon Ruszczyk #16 AWF Warszawa 12 6 6 0 2

      Zobacz więcej...