Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 4 4 0 0 0 70 - 4 12
    2 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 4 2 2 0 0 29 - 19 6
    3 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 4 0 4 0 0 0 - 76 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 6 0 1 1 51 - 32 21
    2 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 7 4 2 0 1 39 - 34 13
    3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 8 2 3 2 1 42 - 41 11
    4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 7 0 7 0 0 24 - 49 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      • Środa 2020-02-05
        KJS20
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2020-01-19 10:00
        KJS24
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2020-01-18 17:00
        KJS23
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Środa 2020-01-08
        KJS19
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2019-12-15 09:30
        KJS22
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2019-12-14 19:00
        KJS21
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      5. kolejka
      • Niedziela 2020-02-23
        KJS30
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2020-02-23
        KJS28
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2020-02-23
        KJS26
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-02-22
        KJS29
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-22
        KJS27
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-02-22
        KJS25
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      6. kolejka
      • Niedziela 2020-03-08
        KJS36
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2020-03-08
        KJS34
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2020-03-08
        KJS32
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2020-03-07
        KJS35
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-03-07
        KJS33
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-03-07
        KJS31
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 34 18 16 0 4
      Katarzyna Słonina Aligator Gdynia 23 13 10 0 8
      Daria Krason Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 19 15 4 6 7
      Anna Osmala Podhale Nowy Targ 18 12 6 0 4
      Magdalena Kaczanowska Jedynka Trzebiatów 17 12 5 2 8
      Kinga Hryckowian Aligator Gdynia 16 12 4 2 8
      Gabriela Wójcik Aligator Gdynia 15 7 8 2 7

      Zobacz więcej...