Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 4 0 0 47 - 4 12
    2 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 4 1 0 3 11 - 30 3
    3 SKU SP Pruszcz SKU SP Pruszcz 4 1 0 3 16 - 40 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 6 6 0 0 48 - 16 18
    2 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 6 2 1 3 29 - 31 7
    3 UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 6 0 0 6 26 - 56 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce 4 2 2 0 26 - 18 8
    2 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 4 1 1 2 21 - 19 4
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 4 1 1 2 12 - 22 4

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 6 6 0 0 91 - 11 18
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 6 4 0 2 37 - 40 12
    3 ULKS Józefina ULKS Józefina 6 2 0 4 28 - 46 6
    4 KS Błyskawica Zielonka 6 0 0 6 3 - 62 0

    Grupa E

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 6 5 1 0 48 - 13 16
    2 UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica 6 4 1 1 35 - 33 13
    3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 6 1 0 5 20 - 31 3
    4 UKS Trolik Opole UKS Trolik Opole 6 1 0 5 25 - 51 3


    Kolejki spotkań

      (Gr. A) II turniej eliminacyjny - Toruń, 04.12.2021
      (Gr. B) II turniej eliminacyjny - Siedlec, 18.01.2022 r.
      (Gr. C) II turniej eliminacyjny - Niechanowo, 04.12.2021
      (Gr. D) II turniej eliminacyjny - Ojrzanowo, 23.01.2022
      (Gr. E) II turniej eliminacyjny - Nowy Targ, 04.12.2021
      (Gr. A) I turniej eliminacyjny - Pruszcz, 16.10.2021
      (Gr. B) I turniej eliminacyjny - Babimost, 16.10.2021
      (Gr. C) I turniej eliminacyjny - Kębłowo, 16.10.2021
      (Gr. D) I turniej eliminacyjny - Józefina, 16.10.2021
      (Gr. E) I turniej eliminacyjny - Trzebinia, 10.10.2021
      • Niedziela 2021-10-10 16:00
        EJM06
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
      • Niedziela 2021-10-10 15:00
        EJM05
        UKS Trolik Opole UKS Trolik Opole
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2021-10-10 13:00
        EJM04
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Trolik Opole UKS Trolik Opole
      • Niedziela 2021-10-10 12:00
        EJM03
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2021-10-10 10:15
        EJM02
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2021-10-10 09:00
        EJM01
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
        UKS Trolik Opole UKS Trolik Opole

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Kacper Szałański Bankówka Zielonka 44 24 20 0 5
      Przemysław Nakonieczny Bankówka Zielonka 29 14 15 2 5
      Nikodem Szymański Bankówka Zielonka 27 16 11 0 5
      Jakub Bieniasz-Krzywiec Aligator Gdynia 24 19 5 0 4
      Aleksander Kargul Fenomen Babimost 23 7 16 0 6
      Przemysław Ryszawa Olimpia Łochów 20 14 6 2 5
      Beniamin Schuster Fenomen Babimost 20 11 9 2 6

      Zobacz więcej...