Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I 8 8 0 0 0 0 118 - 11 24
    2 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II 8 4 0 3 1 0 53 - 52 14
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 10 4 0 6 0 0 42 - 83 12
    4 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 10 3 0 6 0 1 39 - 80 10
    5 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 8 1 0 5 1 1 36 - 62 6

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Środa 2022-10-12 19:00
        JSK02
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2022-10-09 10:00
        JSK04
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2022-10-08 18:00
        JSK03
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2022-10-08 10:00
        JSK01
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      • Niedziela 2023-01-15 12:30
        JSK18
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2023-01-15 10:00
        JSK20
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2023-01-14 19:30
        JSK17
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-01-14 16:30
        JSK19
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      6. kolejka
      • Niedziela 2023-02-12 10:00
        JSK21
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2023-01-29 13:00
        JSK24
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2023-01-28 15:00
        JSK23
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2023-01-01
        JSK22
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
      7. kolejka
      • Niedziela 2023-02-19
        JSK28
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2023-02-19
        JSK26
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2023-02-18
        JSK27
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Sobota 2023-02-18
        JSK25
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      8. kolejka
      • Niedziela 2023-02-26
        JSK32
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2023-02-26
        JSK30
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-02-25
        JSK31
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2023-02-25
        JSK29
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      9. kolejka
      • Niedziela 2023-03-19
        JSK36
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2023-03-19
        JSK34
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2023-03-18
        JSK33
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2023-03-18
        JSK35
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      10. kolejka
      • Niedziela 2023-04-16
        JSK40
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2023-04-16
        JSK38
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-04-15
        JSK39
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Sobota 2023-04-15
        JSK37
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Katarzyna Słonina Olimpia I 31 13 18 0 7
      Marta Bieniasz-Krzywiec Olimpia I 25 19 6 0 8
      Martyna Grądzka Olimpia I 24 12 12 0 8
      Marta Pracoń Olimpia I 24 16 8 0 8
      Natalia Milczyńska Olimpia II 19 13 6 0 7
      Gabriela Wójcik Bankówka Zielonka 18 9 9 0 8
      Zofia Lukas Olimpia II 17 9 8 0 8

      Zobacz więcej...