Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 7 7 0 0 75 - 3 21
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 8 4 1 3 30 - 21 13
    3 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV 7 3 2 2 20 - 23 11
    4 UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo 8 2 1 5 15 - 54 7
    5 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 8 1 0 7 17 - 56 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 6 6 0 0 39 - 13 18
    2 UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz 6 4 0 2 33 - 12 12
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 6 2 0 4 18 - 31 6
    4 UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica 6 0 0 6 7 - 41 0


    Kolejki spotkań

      (Gr. A) II turniej eliminacyjny - Zbąszyń 08/01/2023
      • Niedziela 2023-01-08 17:30
        AJMK20
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      • Niedziela 2023-01-08 16:40
        AJMK19
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
      • Niedziela 2023-01-08 15:50
        AJMK18
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Niedziela 2023-01-08 15:00
        AJMK17
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2023-01-08 14:10
        AJMK16
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Niedziela 2023-01-08 13:20
        AJMK15
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Niedziela 2023-01-08 12:30
        AJMK14
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      • Niedziela 2023-01-08 11:40
        AJMK13
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2023-01-08 10:50
        AJMK12
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
      • Niedziela 2023-01-08 10:00
        AJMK11
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      (Gr. B) II turniej eliminacyjny - Zielonka 07/01/2023
      (Gr. A) I turniej eliminacyjny - Gdańsk 11/11/2022
      • Piątek 2022-11-11 18:30
        AJMK10
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Piątek 2022-11-11 17:40
        AJMK09
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Piątek 2022-11-11 16:50
        AJMK08
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
      • Piątek 2022-11-11 16:00
        AJMK07
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      • Piątek 2022-11-11 15:10
        AJMK06
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Piątek 2022-11-11 14:20
        AJMK05
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
      • Piątek 2022-11-11 13:30
        AJMK04
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Piątek 2022-11-11 12:40
        AJMK03
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      • Piątek 2022-11-11 11:50
        AJMK02
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Piątek 2022-11-11 11:00
        AJMK01
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      (Gr. B) I turniej eliminacyjny - Żurawica 12/11/2022

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Julia Stachelek Jedynka Orzysz 19 9 10 0 6
      Krystyna Lukas Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 14 10 4 0 4
      Cecylia Chomnicka Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 13 9 4 0 4
      Kamila Serwan Podhale Nowy Targ 13 7 6 0 6
      Nel Zgierska Podhale Nowy Targ 13 8 5 0 6
      Kinga Stein Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 12 5 7 0 4
      Zofia Dzięcioł MOS Zbąszyń 11 11 0 0 4

      Zobacz więcej...