Facebook Twitter Google Plus

Puchar Polski Mężczyzn

    Hala nr 1 (ul. Puszkina 31), faza pucharowa
    • Niedziela 2020-09-13 14:00
      FINAŁ
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
    • Niedziela 2020-09-13 12:45
      o 3 m.
      I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      Black Shadows Black Shadows
    • Niedziela 2020-09-13 11:30
      24 - o m. 9-11
      Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
    • Niedziela 2020-09-13 10:15
      22 - półfinał
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      Black Shadows Black Shadows
    • Niedziela 2020-09-13 09:00
      20 - półfinał
      I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Sobota 2020-09-12 21:15
      18 - o m. 9-11
      UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      Bruins Rybnik Bruins Rybnik
    • Sobota 2020-09-12 20:00
      15 - ćwierćfina
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
    • Sobota 2020-09-12 18:45
      17 - o m. 9-11
      Bruins Rybnik Bruins Rybnik
      Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
    • Sobota 2020-09-12 17:30
      13 - ćwierćfina
      I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      BESCO BESCO
    Hala nr 2 (ul. Szarych Szeregów 7), faza pucharowa

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 2 2 0 0 0 29 - 3 6
    2 KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk 2 1 1 0 0 12 - 10 3
    3 Bruins Rybnik Bruins Rybnik 2 0 2 0 0 3 - 31 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Black Shadows Black Shadows 2 2 0 0 0 12 - 5 6
    2 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 2 0 2 0 0 5 - 12 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 2 2 0 0 0 15 - 5 6
    2 BESCO BESCO 2 1 1 0 0 7 - 10 3
    3 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej 2 0 2 0 0 5 - 12 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 2 0 0 0 16 - 4 6
    2 Smoki Kraków Smoki Kraków 2 1 1 0 0 10 - 9 3
    3 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 2 0 2 0 0 3 - 16 0


    Kolejki spotkań

      Hala nr 1 (ul. Puszkina 31), faza grupowa
      Hala nr 2 (ul. Szarych Szeregów 7), faza grupowa

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...