Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 9 7 2 0 0 76 - 43 21
    2 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 8 6 1 0 1 61 - 34 19
    3 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 8 5 1 2 0 61 - 35 19
    4 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 8 4 3 0 1 45 - 47 13
    5 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 9 3 5 0 1 40 - 65 10
    6 TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy 4 1 2 1 0 21 - 30 5
    7 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej 8 1 6 0 1 43 - 63 4
    8 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 8 0 7 1 0 40 - 70 2

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Niedziela 2021-02-14
        EM04
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2020-09-19 19:00
        EM01
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2020-09-19 19:00
        EM03
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-09-19 17:00
        EM02
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      2. kolejka
      3. kolejka
      • Sobota 2020-10-10 18:00
        EM11
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-10-10 12:30
        EM12
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-10-10
        EM10
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-10-10
        EM09
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      4. kolejka
      • Niedziela 2021-01-17 16:00
        EM14
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2020-10-31 16:00
        EM16
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-10-31
        EM13
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-10-24 16:00
        EM15
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      5. kolejka
      • Sobota 2021-02-06 19:00
        EM17
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2020-11-21 19:00
        EM19
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-11-21 16:00
        EM18
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Wtorek 2020-09-01
        EM20
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      6. kolejka
      • Sobota 2020-11-28 19:00
        EM24
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2020-11-28 19:00
        EM23
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2020-11-28 15:00
        EM22
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Wtorek 2020-09-01
        EM21
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      7. kolejka
      • Niedziela 2021-03-14
        EM25
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2020-12-19 18:00
        EM27
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-12-19 17:00
        EM26
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-12-19 16:00
        EM28
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      • Sobota 2021-01-30
        EM37
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-01-30
        EM40
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2021-01-30
        EM39
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2021-01-30
        EM38
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      11. kolejka
      • Sobota 2021-02-20
        EM44
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-02-20
        EM43
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2021-02-20
        EM42
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-02-20
        EM41
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      12. kolejka
      • Sobota 2021-02-13
        EM47
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2021-02-13
        EM45
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-11-07 19:00
        EM48
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-10-03 18:00
        EM46
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      13. kolejka
      • Sobota 2021-03-06
        EM52
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2021-03-06
        EM50
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2021-03-06
        EM51
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-03-06
        EM49
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      14. kolejka
      • Sobota 2021-03-13
        EM56
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-03-13
        EM55
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2021-03-13
        EM54
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2021-03-13
        EM53 (w NT)
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Michał Sieńko Bankówka Zielonka 30 13 17 2 9
      Łukasz Chlebda Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 23 15 8 0 8
      Mateusz Antoniak Bankówka Zielonka 22 13 9 4 7
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 21 12 9 6 8
      Jakub Sujkowski Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 16 13 3 4 8
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 16 10 6 2 9
      Kacper Skura Olimpia Łochów 16 13 3 4 7

      Zobacz więcej...