EM32 : Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej 3 : 9 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

  • Mecz
  • Składy

Live 8. kolejka Łódź, ul. Sobolowa 1, 09-01-2021 19:00 Liczba widzów: 0

Koniec meczu

Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej 3:9 (1-3,0-1,2-5) KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
  • 1 Łukasz Chlebda (Jakub Udziela)
  • 201 2 min. kary - Łukasz Ślusarek
  • Jan Dyśko (Rafał Fijałkowski)PP 1
  • 2 Kamil Sikora (Łukasz Ślusarek)
  • 3 Jakub Sujkowski (Tomasz Brzana)
  • Robert KrawczykMPS -
  • 4 Łukasz Chlebda (Kamil Sikora)
  • 2 min. kary - Łukasz Wroński201
  • 2 min. kary - Dawid Benkes101
  • 201 2 min. kary - Jakub Sujkowski
  • 10 min. kary - Łukasz Wroński101
  • OG 2
  • 5 Łukasz Ślusarek (Jarosław Lech)
  • 6 Jakub Sujkowski
  • 7 Jakub Sujkowski (Rafał Żabówka)
  • 8 Jakub Sujkowski (Paweł Fryźlewicz)
  • Jan Dyśko (Marcin Hubicki) 3
  • 9 Łukasz Chlebda (Łukasz Ślusarek)

Przerwa na żądanie

42:32

Statystyki bramkarzy

Patryk Przybylski 81.58 % (7/31) 88.89 % Jakub Udziela (2/16)
Karol Ankutowicz 71.43 % (2/5) 75.00 % Paweł Fryźlewicz (1/3)

Najlepsi zawodnicy

Dyśko Jan Sujkowski Jakub

Składy drużyn

  • 1Łukasz Wroński
    Lesław Ossowski
  • 2Rafał Fijałkowski
    Jarosław Lech
  • 3Mateusz Kołodziejski
    Piotr Ligas
  • 4Dawid Studziński
    Łukasz Chlebda
  • 5Marcin Hubicki
    Tomasz Brzana
  • 6Kacper Tyczkowski
    Kamil Sikora
  • 7Karol Ankutowicz
    Tomasz Ryś
  • 8Łukasz Kruk
    Łukasz Ślusarek
  • 9Robert Krawczyk
    Aleksander Hamrol
  • 10Konstanty Michna
    Jakub Leja
  • 11Kasper Kuźnik
    Rafał Żabówka
  • 12Jan Dyśko
    Jakub Udziela
  • 13Oskar Raczyński
    Jakub Sujkowski
  • 14Grzegorz Kruk
    Paweł Fryźlewicz
  • 15Patryk Przybylski
     
  • 16Dawid Benkes
     
  • 17Przemysław Lichota
     
  • 18Kacper Opas
     
  • 19Michał Kozłowski
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Robert Benkes
    Łukasz Chlebda
  • 2Rafał Fijałkowski
    Piotr Ligas
  • 3Kacper Tyczkowski