: UKS Jedynka Nowy Targ 1 : 6 ULKS Józefina

Łochów 31.03-01.04.2012 , 31-03-2012 13:40 Liczba widzów: 0

Sędziowie: Fijałkowski Rafał / Napieraj Sebastian

UKS Jedynka Nowy Targ NO_IMAGE 1:6 (0:2,0:1,1:3) ULKS Józefina ULKS Józefina

Statystyki bramkarzy

Najlepsi zawodnicy

2:08 0:1 Kamil Styś; pierwsza bramka w tym meczu dla Józefiny

4:11 0:2 Kamil Zawistowski - rzut karny

10:22 Niewykorzystana doskonała sytuacja przez Józefinę. Dużo walki, mniej klarownych sytuacji.

I tercja zakończyła się zwycięstwem Józefiny. Gra niezbyt dynamiczna, wiele walki w środku pola.

19.43 0:3 Michał Lubański, asysta Kamil Styś

II tercja wyrównana. Jedynka nie wykorzystała kilka 100% sytuacji, w tym rzutu karnego

39.03 1:4 Michał Lubański

44.09 1:5 bramka samobójcza

44.38 1:6 Hubert Gosik

UKS Jedynka Nowy Targ: Trener: Józef Stryczek

Zawodnicy: Czubernat Maciej, Udziela Jakub, Zubek Szymon, Jankowski Konrad, Warmus Dominik, Stańczak Jan, Korezak Jakub, Guzda Oskar, Kosowski Witold, Zręba Hubert, Tylka Jakub

ULKS JÓZEFINA: Suchecki Sebastian, Banasiewicz Kamil, Jędrys Damian, Lubański Michał, Bałut Damian, Nowak Bartłomiej, Majewski Piotr, Zawisza Rafał, Gajewski Bartosz, Zawistowski Kamil, Grabowski Krzysztof, Styś Kamil, Kubicz Krzysztof, Gosik Hubert, Arkuszyński Łukasz, Bałut Adrian, Czaplarski Damian. Trener: Łęcki Marcin