: UKS Wiatr Ludźmierz 4 : 10 SKS Olimpia Łochów

• Mecz
  • Składy

Łochów 31.03-01.04.2012 , 31-03-2012 12:30 Liczba widzów: 0

Sędziowie: Rozmiarek Katarzyna / Rozmiarek Marcin

UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 4:10 (1-4,0-3,3-3) SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów

Przerwa na żądanie

Statystyki bramkarzy

Najlepsi zawodnicy

5:03 0:1 Karol Miszczuk, asysta Adrian Biniek

6:20 0:2 Karol Miszczuk, asysta Michał Skóra; gospodarze podwyższają prowadzenie

10:27 0:3 Sebastian Podgórski, asysta Karol Miszczuk

11:05 1:3 Zacher Rafał, Palczarski Karol; pierwsza bramka drużny przyjezdnej.

13:55 1:4 Podgórski Sebastian

I tercja zakończyła się pomyśli gospodarzy, stwarzali sobie dogodne sytuacje, wykorzystując cztery, a tracąc tylko jedną bramkę ze stałego fragmentu gry.

16:30 Gospodarze utrzymują się przy piłce i ciągle atakują.

18:20 1:5 Kamil Garwoliński, asysta Matusz Domjan

19:53 1:6 Krystian Moleń, asysta Mateusz Domjan; gospodarze turnieju stale zwiększają przewagę.

25:54 Kara dla zawodnika Ludźmierza, Leja Jakub - blokowanie

26:34 1:7 Sebastian Podgórski, asysta Karol Miszczuk; zamieszanie podbramkowe, Łochów wykorzystuje przewagę.

II tercja, znów zakończona zwycięstwem Łochowa, który całkowicie kontroluje przebieg spotkania.

32:14 2:7 Widurski Daniel, asysta Pelczarski Karol; Wiatr przeprowadził skuteczny kontratak.

33:37 2:8 Krystian Moleń, asysta Karol Miszczuk

34:06 2:9 Kamil Garwoliński, asysta Sebastian Podgórski; Olimpia powiększa prowadzenie.

39:08 3:9 Kubowicz Krzysztof

43:00 Łochów znacznie zwolnił tempo, grają młodsi zawodnicy.

44:20 4:9 Panek Grzegorz

44:58 4:10 Przemysław Kopania, asysta Sapierzyński Przemysław

III tercja zdecydowanie mniej widowiskowa, trener Łochowa postawił na młodych i nie doświadczonych zawodników, dając im szanse pogrania.

UKS Wiatr Ludźmierz: Trener: Pieczarski Rafał;

Zawodnicy: Słowakiewicz Jakub, Panek Grzegorz, Łaś Marcin, Leja Jakub, Nitka Kacper, Zacher Rafała, Widurski Daniel, Polaczek Jan, Łapczyński Kacper, Pelczarski Karol, Kubowicz Krzysztof, Knapik Kamil, Hamrol Aleksander, Szal Jakub, Komperda Wojciech

ULKS OLIMPIA: Podgórski Sebastian, Chomontowski Sebastian, Skura Michał, Garwoliński Kamil, Domjan Mateusz, Sapierzyński Przemysław, Moleń Krystian, Miszczuk Konrad (K), Kopania Przemysław, Biniek Adrian, Grotkowski Cezary, Ogonowski Piotr, Sternicki Jakub (B) Filipowicz Norbert (B). Trener: Wróbel Paweł.