EK06 : Gryf Rybarzowice 2 : 40 SUS Travel Jedynka Trzebiatów

  • Mecz
  • Składy

Live 2. kolejka MCS Mrzeżyno, 10-10-2020 16:00 Liczba widzów: 40

Koniec meczu

Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 2:40 (0-9,1-16,1-15) SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
  • 1 Jutrzenka Cirocka (Justyna Krzywak)
  • 2 Maja Mazur (Magdalena Kaczanowska)
  • 3 Patrycja Hliwa (Justyna Krzywak)
  • 4 Agata Arendarczyk (Maja Mazur)
  • 5 Jutrzenka Cirocka (Justyna Krzywak)
  • 6 Nikola Kotelnicka (Daria Drzymała)
  • 7 Maja Mazur (Magdalena Kaczanowska)
  • 8 Justyna Krzywak
  • 9 Daria Drzymała (Agata Arendarczyk)
  • 10 Magdalena Kaczanowska (Maja Mazur)
  • 11 Nawojka Cirocka (Dominika Tomaszczenik)
  • 12 Maja Mazur (Agata Arendarczyk)
  • 13 Dominika Tomaszczenik (Maja Mazur)
  • 14 Patrycja Hliwa (Jutrzenka Cirocka)
  • 15 Magdalena Kaczanowska (Maja Mazur)
  • Adriana Kałuża 1
  • 16 Agata Arendarczyk (Maja Mazur)
  • 17PS Weronika Jaworska
  • 18 Justyna Krzywak (Patrycja Hliwa)
  • 19 Maja Mazur (Magdalena Kaczanowska)
  • 20 Patrycja Hliwa (Justyna Krzywak)
  • 21 Maja Mazur (Agata Arendarczyk)
  • 22 Patrycja Hliwa (Justyna Krzywak)
  • 23OG
  • 24 Nawojka Cirocka (Jutrzenka Cirocka)
  • 25 Justyna Krzywak (Patrycja Hliwa)
  • 26 Jutrzenka Cirocka (Patrycja Hliwa)
  • 27 Daria Drzymała (Maja Mazur)
  • 28 Nawojka Cirocka (Wiktoria Ledzion)
  • 29 Jutrzenka Cirocka (Patrycja Hliwa)
  • 30 Maja Mazur (Magdalena Kaczanowska)
  • 31 Daria Drzymała (Nawojka Cirocka)
  • 32 Patrycja Hliwa (Justyna Krzywak)
  • 33 Magdalena Kaczanowska (Maja Mazur)
  • 34 Patrycja Hliwa (Justyna Krzywak)
  • 35 Magdalena Kaczanowska (Maja Mazur)
  • Patrycja Mentel 2
  • 36 Maja Mazur (Nawojka Cirocka)
  • 37 Patrycja Hliwa (Justyna Krzywak)
  • 38 Nikola Kotelnicka (Agata Arendarczyk)
  • 39 Justyna Krzywak (Alicja Chełstowska)
  • 40 Dominika Tomaszczenik (Justyna Krzywak)

Przerwa na żądanie

32:05

Statystyki bramkarzy

Angelika Szydlik 55.56 % (40/50) 84.62 % Alicja Adach (2/11)

Najlepsi zawodnicy

Szydlik Angelika Mazur Maja

Składy drużyn

  • 1Adriana Kałuża
    Justyna Krzywak
  • 2Dominika Kołodziej
    Agata Arendarczyk
  • 3Renata Zyzańska
    Maja Mazur
  • 4Patrycja Mentel
    Alicja Chełstowska
  • 5Marta Rasała
    Daria Drzymała
  • 6Angelika Szydlik
    Jutrzenka Cirocka
  • 7Patrycja Siemiątkowska
    Patrycja Hliwa
  • 8Marta Chmielewska
    Dominika Tomaszczenik
  • 9Joanna Krynicka
    Alicja Adach
  • 10Agnieszka Gibas
    Nikola Kotelnicka
  • 11Lidia Wilczewska
    Magdalena Kaczanowska
  • 12Marta Mistewicz
    Wiktoria Ledzion
  • 13Izabela Siniarska
    Weronika Jaworska
  • 14Edyta Hojna-Hetnał
    Nawojka Cirocka
  • 15Beata Rams
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Marta Rasała
    Artur Cirocki
  • 2Marcin Karaszewski
    Justyna Krzywak
  • 3Piotr Zyzański
  • 4Adam Fliegner
  • 5Filip Bochno