Dzięki pewnemu zwycięstwu nad Japonią (6:2) Polska zagra o 13. miejsce w końcowej klasyfikacji MŚ.

Tak jak przewidywano, mecz już od początku przebiegał pod dyktando Polaków, którzy jednak... tak - zgadliście: byli nieskuteczni. Ta bolączka ciągnęła się za nami później aż do końcowych minut, ale mimo tego pierwszą tercję zwyciężyliśmy pewnie - 3:0.

WFC 2018 - Poland v Japan

Druga odsłona wyrównana, ale... tylko pod względem wyniku. Polacy napierali bez ustanku, ale na przerwę schodzili z wynikiem 4:1 (druga odsłona zremisowana 1:1).

W trzeciej części gry dopełniliśmy dzieła, strzelając 2 bramki, choć sytuacji strzeleckich było więcej. Na kilkanaście sekund przed końcem Japonia zdołała jeszcze wykorzystać jedną ze swoich groźnych kontr (obie bramki po kontrach), ustalając tym samym wynik spotkania na 2:6.

Wygrana z Japonią oznacza, że jutro o 12:30 zmierzymy się z zespołem Tajlandii w meczu o 13. miejsce końcowej klasyfikacji MŚ.

Miejsce spotkań: Arena Sparta, Praga

NEW LEVEL SPORT PARTNEREM PZUNIHOKEJA NA CZAS MISTRZOSTW!

Oficjalnym partnerem Polskiego Związku Unihokeja i Reprezentacji Polski na czas Mistrzostw Świata w Pradze jest firma New Level Sport. To profesjonalny sklep sportowy online, w którym znajdziesz produkty wyłącznie najlepszych na świecie producentów – produkty, które dadzą Ci pewność jakości i skuteczności działania. Od drobnych przyrządów treningowych umożliwiających trening w domu, po systemy regeneracyjne, które sprawią, że trening dzień po dniu nie będzie już problemem. Firma dostarczyła sprzęt specjalistyczny do regeneracji zawodników Reprezentacji Polski.

W New Level Sport dbamy o to, by każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od stopnia zaawansowania treningowego. W ofercie sklepu znajdziesz produkty, których używają profesjonalni sportowcy i osoby, które po prostu cieszą się aktywnością fizyczną na poziomie rekreacyjnym. W każdym przypadku ważna jest dla nas jakość, pod którą możemy się podpisać i którą możemy Ci polecić. Produkty w naszej ofercie traktujemy jako inwestycję w zdrowie i wierzymy, że jest to najlepsza inwestycja z możliwych - czytamy na stronie www.newlevelsport.pl.

Ze swojej strony ogromnie cieszymy się na nową współpracę, dziękując za zaufanie i mając nadzieję dalszą, owocną współpracę!