Wiadomości
Niemcy
- Dane
- Sezony
- Mecze
- Zawodnicy
- Galeria
Dane kontaktowe
Województwo :
Sezony
- Reprezentacja mężczyzn 2016 6. Polish Open M (9-11.09.2016)
- Reprezentacja mężczyzn 2016 Mistrzostwa Świata, 03-11.12.2016, Ryga (Łotwa)
- Reprezentacja mężczyzn 2018 Mistrzostwa Świata, 01-09.12.2018, Praga (Czechy)
- Reprezentacja mężczyzn 2021 6. Nations Floorball Challenge, 15-16.10.2021, Trenczyn (Słowacja)
- Reprezentacja mężczyzn 2021 Mistrzostwa Świata, 03-11.12.2021, Helsinki (Finlandia)
- Reprezentacja mężczyzn 2022 6. Nations Floorball Challenge, 30.09-02.10.2022, Weissenfels (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn 2022 Mistrzostwa Świata, 05-13.11.2022, Zurich, Winterchur (Szwajcaria)
- Reprezentacja mężczyzn 2016 Eliminacje Mistrzostw Świata, 03-07.02.02.2016, Łochów (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn 2015 FLOORBALL DENMARK OPEN, 6-8.11.2015, Herlev (Dania)
- Reprezentacja mężczyzn 2014 Mistrzostwa Świata, 06-14.12.2014, Goteborg (Szwecja)
- Reprezentacja mężczyzn 2012 Eliminacje Mistrzostw Świata, 01-05.2012, Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn 2012 Mecze międzypaństwowe, Drezno (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn 2012 Mistrzostwa Świata, 02-09.12.2012, Berno-Zurych (Szwajcaria)
- Reprezentacja mężczyzn 2011 Turniej 4. Narodów, Wernigerode (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn 2010 Mistrzostwa Świata, 04-11.12.2010, Helsinki-Vantaa (Finlandia)
- Reprezentacja mężczyzn 2008 Mistrzostwa Świata, 06-14.12.2008, Praga-Ostrava (Czechy)
- Reprezentacja mężczyzn 2008 Turniej 4. Narodów, Weissenfels (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn 2007 Mecze międzypaństwowe, Wolsztyn (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn 2002 Turniej 4. Narodów, Niemcy
- Reprezentacja mężczyzn 1999 Mecze międzypaństwowe, Gdynia (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn 1999 Mecze międzypaństwowe, Niemcy
- Reprezentacja kobiet 2015 Mistrzostwa Świata, 04-12.12.2015, Tampere (Finlandia)
- Reprezentacja kobiet 2023 6. Nation Floorball Challenge, Bańska Bystrzyca (Słowacja), 20-22.10.2023
- Reprezentacja kobiet 2023 Mistrzostwa Świata, 4-10.12.2023, Singapur (Singapur)
- Reprezentacja kobiet 2017 6. Nations Cup, Nitra (Słowacja) 3-5.11.2017
- Reprezentacja kobiet 2017 Mistrzostwa Świata, 01-09.12.2017, Bratysława (Słowacja)
- Reprezentacja kobiet 2019 6. Nations Floorball Challenge, Nowy Targ (Polska) 18-20.10.2019
- Reprezentacja kobiet 2019 Mistrzostwa Świata, 7-15.12.2019, Neuchatel (Szwajcaria)
- Reprezentacja kobiet 2021 6. Nations Floorball Challenge, Trenczyn (Słowacja) 15-16.10.2021
- Reprezentacja kobiet 2021 Mistrzostwa Świata, 27.11-05.12.2021, Uppsala (Szwecja)
- Reprezentacja kobiet 2015 Floorball Denmark Open, 6-8.11.2015, Herlev (Dania)
- Reprezentacja kobiet 2015 5. Polish Open, 11-13.09.2015, Babimost (Polska)
- Reprezentacja kobiet 2015 Eliminacje Mistrzostw Świata, 04-08.02.2015, Poznań (Polska)
- Reprezentacja kobiet 2013 Mistrzostwa Świata, 07-12.12.2013, Brno-Ostrava (Czechy)
- Reprezentacja kobiet 2012 Turniej 4. Narodów, Lilienthal (Niemcy)
- Reprezentacja kobiet 2011 Mistrzostwa Świata, 04-11.12.2011, St. Gallen (Szwajcaria)
- Reprezentacja kobiet 2011 Turniej 4. Narodów, Niemcy
- Reprezentacja kobiet 2011 3. Polish Open, 09-11.09.2011, Babimost-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja kobiet 2009 Turniej 4. Narodów, Wernigerode (Niemcy)
- Reprezentacja kobiet 2009 1. Polish Open, 10-13.09.2009, Babimost-Wolsztyn-Siedlec (Polska)
- Reprezentacja kobiet 2008 Turniej 4. Narodów, Babimost-Zbąszyń-Wolsztyn (Polska)
- Reprezentacja kobiet 2007 Turniej 4. Narodów, Wolsztyn (Polska)
- Reprezentacja kobiet 2007 Mistrzostwa Świata, 12-19.05.2007, Frederikshavn (Dania)
- Reprezentacja kobiet 2007 Mecze Międzypaństwowe, Naunhof (Niemcy)
- Reprezentacja kobiet 2006 Turniej 6. Narodów, Wenecja (Włochy)
- Reprezentacja kobiet 2005 Turniej 4. Narodów, Naunhof (Niemcy)
- Reprezentacja kobiet 2003 Mecze Międzypaństwowe, Gdynia (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2023 16. Polish Cup 2023, 02.02-05.02.2023, Nowy Tomyśl - Zbąszyń
- Reprezentacja Mężczyzn z Niepełn. Swiss Wheely Open
- Reprezentacja Mężczyzn z Niepełn. Mistrzostw Świata, 22-24.06.2017, Breda (Holandia)
Mecze
Ilsenburg & Wernigerode: | 04-11-2011 19:00 | Holandia | 1 : 6 | Niemcy | Szczegóły | |
Ilsenburg & Wernigerode: | 05-11-2011 16:00 | Niemcy | 4 : 2 | Dania | Szczegóły | |
Ilsenburg & Wernigerode: | 06-11-2011 10:00 | Niemcy | 2 : 4 | Polska W | Szczegóły |
Zawodnicy
Zawodnik | Punktacja kanadyjska | Asysta | [min] |
[%] |
Ilość rozegranych spotkań | |
---|---|---|---|---|---|---|
Josephin Gacon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Laura Hönicke | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Franziska Kuhlmann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Antje Schmidt | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Laura Neumann | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Larissa Engel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Sandra Dirksen | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 |
Magdalena Tauchlitz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Juliane Hoffmann | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Sara Patzelt | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Pauline Baumgarten | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Katja Leonhardt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Madeleine Voigt | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 |
Andrea Gerdes | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Anika Mähler | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Franziska Liebing | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Franziska Mietzsch | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Indra Reck | 0 | 0 | 0 | 0 | 100.00 % (0/2) |
1 |
Jean Fisher | 0 | 0 | 0 | 0 | 90.91 % (1/10) |
1 |
Lisa Merle Entelmann | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
Nancy Gatzsch | 0 | 0 | 0 | 0 | 92.86 % (2/26) |
2 |
Svenja Zell | 0 | 0 | 0 | 0 | 80.95 % (4/17) |
2 |
Galeria
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze