Wiadomości
- Zgłoszenia na sezon 2024/2025 (Komunikat WGiD nr 30/2024)
- Wyniki naboru trenerów do PAU
- Szkolenie sędziowskie - 15-16 czerwca, Gdynia
- Kadra WU19: Podsumowanie MŚ okiem Anny Raczkowskiej
- Super Finał 2024 w nowotarskiej odsłonie - podsumowanie
- Nabór trenerów do projektu "Polska Akademia Unihokeja"
- Kadra MU19 - powołania na turniej Ostrava Cup
- Super Finał 2024: wypowiedzi zawodników, transmisje
- Sędziowie nominowani na SuperFinał 2023/2024
- MŚ WU19: Polki kończą na 6. miejscu, Szwedki mistrzniami
- Juniorki U19 rozpoczynają walkę na MŚ!
- Pierwsze w historii MŚ w Unihokeju 3v3 stają się faktem!
- Florbalkowe Wakacje 2024 - Zaproszenie
- Zawiadomienie o Zjeździe Walnym 2024
- Notatka z Zarządu 04.03.2024
- 6. Nations Floorball Challenge wraca do Polski!
- Zielonka i Gdańsk gospodarzami turniejów finałowych JS
- Przemysław Popławski dołącza do sztabu Kadry MU19!
- Eliminacje do Mistrzostw Świata ponownie w Polsce!
- Super Finał 2024: Nowy Targ jako Gospodarz!
updown
Reprezentacja mężczyzn
Tabela końcowa 6. Polish Open.
1. | Finlandia |
2. | Czechy |
3. | Norwegia |
4. | Słowacja |
5. | Niemcy |
6. | Polska |
Drabinka Play-off
Półfinał | Finał | ||||
Finlandia | 10 | ||||
Słowacja | 2 | ||||
Finlandia | 4 | ||||
Czechy | 3 | ||||
Czechy | 6 | ||||
Norwegia | 2 |
Finały
- Niedziela 2016-09-11 13:00
- Niedziela 2016-09-11 10:30
- Niedziela 2016-09-11 08:00
Półfinały
- Sobota 2016-09-10 20:00
- Sobota 2016-09-10 17:00
Grupa A
Poz |
Drużyna
|
M | W | R | P | Bramki | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Finlandia | 2 | 2 | 0 | 0 | 32 - 5 | 4 | |
2 | Norwegia | 2 | 1 | 0 | 1 | 16 - 7 | 2 | |
3 | Niemcy | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 37 | 0 |
Grupa B
Poz |
Drużyna
|
M | W | R | P | Bramki | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czechy | 2 | 2 | 0 | 0 | 27 - 4 | 4 | |
2 | Słowacja | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 - 15 | 2 | |
3 | Polska M | 2 | 0 | 0 | 2 | 8 - 24 | 0 |
Kolejki spotkań
Runda III
- Sobota 2016-09-10 12:00
- Sobota 2016-09-10 09:00
Runda II
- Piątek 2016-09-09 20:00
- Piątek 2016-09-09 17:00
Runda I
- Piątek 2016-09-09 12:00
- Piątek 2016-09-09 09:00
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zawodnik | Drużyna | Punktacja kanadyjska | Asysta | [min] |
Ilość rozegranych spotkań | |
---|---|---|---|---|---|---|
Piotr Kostela | Polska | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Michał Leja | Polska | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 |
Michał Kozubal | Polska | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 |
Mateusz Antoniak | Polska | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Wojciech Malajka | Polska | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Łukasz Chlebda | Polska | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Filip Łukaszewski | Polska | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 |
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze
Akademickie Mistrzostwa Polski
10:00
live
10:00
11:00
live
11:00
live
11:45
12:30
live
12:30
live
13:15
live
13:15
live
14:00
live
14:00
live
14:45
live
15:30
live
15:30
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Ślaska Liga Unihokeja
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
10:00
live
10:45
live
10:45
live
11:30
11:30
12:15
12:15
live
13:00
13:45
live
13:45
live
14:30
09:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
12:30
live
12:45
live
13:40
live
14:00
live
14:50
live
16:30
live
17:45
live
18:20
live
09:00
live
10:20
live
11:19
live
11:40
live
12:50
live
12:59
live
13:59
live
14:00
live
14:10
live
16:00
live
16:15
live
17:35
live
18:00
live
18:55
live
20:10
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
09:00
live
10:00
live
10:00
live
11:00
11:00
live
11:00
live
11:00
12:00
12:00
13:00
live
13:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
11:20
live
12:30
live
12:30
live
13:40
live
14:50
live
09:00
live
10:15
live
11:30
live
13:15
live
14:40
live
16:00
live
poprzednie
następne
pokaż wszystkie