UKS Bankówka Zielonka został Mistrzem Polski w kategorii młodzików! W czasie ceremonii zakończenia turnieju osoby zasłużone dla polskiego unihokeja otrzymały z rąk prezesa Marka Chomnickiego pamiątkowe medale XX-lecia.

UKS Bankówka rozegrał w turnieju 5 spotkań, w których tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Drużyną lepszą od Mistrza Polski okazał się UKS Jedynka Orzysz, który zwyciężył 3-2. Bankówka zapisała na swoim koncie także najwyższe zwycięstwo turnieju - w meczu z bratnim zespołem, MUKS zwyciężyła aż 16-0! W finale zawodnicy z Zielonki toczyli zacięty bój z LUKS Nolet Żabi Róg, który ostatecznie pokonali 3-2, sięgając po najwyższe trofeum w kategorii młodzików.

Podczas ceremonii zakończenia turnieju pamiątkowe medale XX-lecia Polskiego Związku Unihokeja zostały wręczone Dyrektor SP 3 w Zielonce - Pani Joannie Zielenkiewicz, Burmistrzowi Zielonki - Panu Grzegorzowi Dudzikowi oraz wieloletniemu trenerowi oraz działaczowi na rzecz unihokeja w Polsce - Panu Stanisławowi Głowience.