Wiadomości
Polska MU19
- Dane
- Sezony
- Mecze
- Zawodnicy
- Galeria
Dane kontaktowe
Województwo : PZUnihokeja
adres e-mail :
unihokej19@gmail.com
Trener 1 :
Paweł Wróbel
Terner 2 :
Marcin Łęcki
Sezony
- Reprezentacja mężczyzn 2005 1. Polish Cup, Wolsztyn-Siedlec-Babimost (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2015 Mistrzostwa Świata, 29.04-03.05.2015, Helsingborg (Szwecja)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2017 12. Polish Cup, 03-05.02.201, Nowy Tomyśl-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2017 Mistrzostwa Świat, 3-7.05.2017, Vaxjo (Szwecja)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2019 14. Polish Cup, 01-03.02.2019, Nowy Tomyśl-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2019 Mistrzostwa Świata Dywizja B, 8-12.05.2019, Halifax (Kanada)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2021 Mistrzostwa Świata Dywizja B, 25-29.08.2020, Brno (Czechy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2023 16. Polish Cup 2023, 02.02-05.02.2023, Nowy Tomyśl - Zbąszyń
- Reprezentacja mężczyzn U19 2023 Mistrzostwa Świata Dywizja A, 26-30.04.2023, Frederikshavn (Dania)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2015 10. Polish Cup, 06-08.02.2015, Babimost-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2013 8. Polish Cup, 01-03.02.2013, Babimost-Rakoniewice-Siedlec (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2013 Mistrzostwa Świata, 08-12.05.2013, Hamburg (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2012 Pegres Cup, Havirov (Czechy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2012 Mecze Międzypaństwowe, Drezno (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2011 Mistrzostwa Świata, 03-07.05.2011, Weissenfels (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2011 6. Polish Cup, 04 - 06.02.2011, Babimost-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2010 Mecze Międzypaństwowe, Rakoniewice (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2009 4. Polish Cup, 06-08.02.2009, Babimost-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2009 Mistrzostwa Świata, 06-10.05.2009, Turku-Raisio (Finlandia)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2008 Mecze Międzypaństwowe, Nitra (Słowacja)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2008 Mecze Międzyoaństwowe, Siedlec (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2007 Mistrzostwa Świata, 07-11.11.2007, Kirchberg-Zuchwil (Szwajcaria)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2006 Mecze Międzypaństwowe, Lielverde (Łotwa)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2005 Mistrzostwa, 26-30.10.2005, Cesis-Valmiera/Koceni (Łotwa)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2005 Mecze Międzypaństwowe, Biała Piska (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2005 Mecze Międzypaństwowe, Suwałki (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2005 Mecze Międzypaństwowe, Lielverde (Łotwa)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2004 2. Hungarian Cup, Budapeszt (Węgry)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2004 Mecze Międzypaństwowe, Ostrava (Czechy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2003 Mecze Międzypaństwowe, Wolsztyn (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2002 Mecze Międzypaństwowe, Rumia (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2001 Mistrzostwa Świata, 06-11.11.2001, Weisenfells (Niemcy)
Mecze
Faza Grupowa: | 02-02-2023 16:00 | Szwajcaria | 12 : 2 | Polska MU19 | Szczegóły | |
Faza Grupowa: | 03-02-2023 19:00 | Polska MU19 | 2 : 4 | Dania | Szczegóły | |
Faza Grupowa: | 04-02-2023 13:00 | Polska MU19 | 2 : 18 | Szwecja | Szczegóły | |
Play-Off: | N. Tomyśl | 05-02-2023 09:00 | Polska MU19 | 5 : 11 | Słowacja | Szczegóły |
Zawodnicy
Zawodnik | Punktacja kanadyjska | Asysta | [min] |
[%] |
Ilość rozegranych spotkań | |
---|---|---|---|---|---|---|
Mateusz Sadolewski | 6 | 3 | 3 | 2 | 0 | 4 |
Daniel Surdyn | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Kacper Szałański | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Wojciech Fijałkowski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Przemysław Ryszawa | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Kacper Baczewski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Przemysław Nakonieczny | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
Dawid Kostrzewa | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Miłosz Chmiel | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Mateusz Zalisz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Szymon Matusik | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Łukasz Janusz | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Oskar Sztormowski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Daniel Jastrzembski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Jakub Kozłowski | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Jakub Skoczeń | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Bartosz Chawłowski | 0 | 0 | 0 | 0 | 73.58 % (28/78) |
4 |
Martin Roszkiewicz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Jakub Bieniasz-Krzywiec | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Kacper Rutkowski | 0 | 0 | 0 | 0 | 75.00 % (5/15) |
3 |
Kacper Rzyszkowski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Kacper Jagiełło | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
Filip Szymański | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Sebastian Kaczmarek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Szymon Malicki | 0 | 0 | 0 | 0 | 30.00 % (7/3) |
2 |
Albert Tengli-Olczak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Hubert Kwaśniewski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze