Wiadomości
Polska MU19
- Dane
- Sezony
- Mecze
- Zawodnicy
- Galeria
Dane kontaktowe
Województwo : PZUnihokeja
adres e-mail :
unihokej19@gmail.com
Trener 1 :
Paweł Wróbel
Terner 2 :
Marcin Łęcki
Sezony
- Reprezentacja mężczyzn 2005 1. Polish Cup, Wolsztyn-Siedlec-Babimost (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2015 Mistrzostwa Świata, 29.04-03.05.2015, Helsingborg (Szwecja)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2017 12. Polish Cup, 03-05.02.201, Nowy Tomyśl-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2017 Mistrzostwa Świat, 3-7.05.2017, Vaxjo (Szwecja)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2019 14. Polish Cup, 01-03.02.2019, Nowy Tomyśl-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2019 Mistrzostwa Świata Dywizja B, 8-12.05.2019, Halifax (Kanada)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2021 Mistrzostwa Świata Dywizja B, 25-29.08.2020, Brno (Czechy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2023 16. Polish Cup 2023, 02.02-05.02.2023, Nowy Tomyśl - Zbąszyń
- Reprezentacja mężczyzn U19 2023 Mistrzostwa Świata Dywizja A, 26-30.04.2023, Frederikshavn (Dania)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2015 10. Polish Cup, 06-08.02.2015, Babimost-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2013 8. Polish Cup, 01-03.02.2013, Babimost-Rakoniewice-Siedlec (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2013 Mistrzostwa Świata, 08-12.05.2013, Hamburg (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2012 Pegres Cup, Havirov (Czechy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2012 Mecze Międzypaństwowe, Drezno (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2011 Mistrzostwa Świata, 03-07.05.2011, Weissenfels (Niemcy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2011 6. Polish Cup, 04 - 06.02.2011, Babimost-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2010 Mecze Międzypaństwowe, Rakoniewice (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2009 4. Polish Cup, 06-08.02.2009, Babimost-Rakoniewice-Zbąszyń (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2009 Mistrzostwa Świata, 06-10.05.2009, Turku-Raisio (Finlandia)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2008 Mecze Międzypaństwowe, Nitra (Słowacja)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2008 Mecze Międzyoaństwowe, Siedlec (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2007 Mistrzostwa Świata, 07-11.11.2007, Kirchberg-Zuchwil (Szwajcaria)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2006 Mecze Międzypaństwowe, Lielverde (Łotwa)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2005 Mistrzostwa, 26-30.10.2005, Cesis-Valmiera/Koceni (Łotwa)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2005 Mecze Międzypaństwowe, Biała Piska (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2005 Mecze Międzypaństwowe, Suwałki (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2005 Mecze Międzypaństwowe, Lielverde (Łotwa)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2004 2. Hungarian Cup, Budapeszt (Węgry)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2004 Mecze Międzypaństwowe, Ostrava (Czechy)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2003 Mecze Międzypaństwowe, Wolsztyn (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2002 Mecze Międzypaństwowe, Rumia (Polska)
- Reprezentacja mężczyzn U19 2001 Mistrzostwa Świata, 06-11.11.2001, Weisenfells (Niemcy)
Mecze
Dzień I - 01.02.2019: | 03 | 01-02-2019 10:00 | Szwajcaria U19 | 10 : 1 | Polska MU19 | Szczegóły |
Dzień I - 01.02.2019: | 04 | 01-02-2019 18:00 | Polska MU19 | 4 : 7 | Niemcy U19 | Szczegóły |
Dzień II - 02.02.2019: | 08 | 02-02-2019 10:00 | Czechy U19 | 12 : 3 | Polska MU19 | Szczegóły |
Dzień II - 02.02.2019: | 12 | 02-02-2019 18:00 | Dania U19 | 6 : 7 | Polska MU19 | Szczegóły |
Dzień III - 03.02.2019: | 13 | 03-02-2019 10:00 | Polska MU19 | 6 : 8 | Norwegia U19 | Szczegóły |
Zawodnicy
Zawodnik | Punktacja kanadyjska | Asysta | [min] |
[%] |
Ilość rozegranych spotkań | |
---|---|---|---|---|---|---|
Cezary Gawrysiak | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Igor Grabowski | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Jan Rydzewski | 2 | 1 | 1 | 6 | 0 | 5 |
Dawid Szefner | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Nikodem Gawroński | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 5 |
Wojciech Bojko | 3 | 3 | 0 | 10 | 0 | 5 |
Paweł Kleinhardt | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Oskar Nieskórski | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 |
Konrad Pelczarski | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Łukasz Kruk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Marcin Bobel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Bartosz Jachacy | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 |
Filip Wierzejewski | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Piotr Kaniuk | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 |
Krystian Ochota | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 5 |
Sebastian Gąsiorek | 0 | 0 | 0 | 0 | 71.83 % (20/51) |
5 |
Paweł Chrupek | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Dominik Piątyszek | 0 | 0 | 0 | 0 | 76.34 % (22/71) |
5 |
Kacper Antkowiak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Jan Jaskierski | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Wojciech Pisula | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Stanisław Adamus | 7 | 2 | 5 | 0 | 0 | 5 |
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze