Madex Górale Nowy Targ pokonali Absolwent Siedlec 15-9 w meczu o 3. miejsce Ekstraligi seniorów 2013/2014.

Przed tym pojedynkiem pojawiało się wiele głosów, że różnica poziomów pomiędzy zespołami jest duża i rzeczywiście tak było. Początek meczu należał do zespołu z Nowego Targu i po 7 minutach gry zwycięzca spotkania był już prawie oczywisty. W kolejnych minutach do głosu powoli dochodził Absolwent, ale na każde ich trafienie rywal odpowiadał swoim. W ciągu pierwszych 20 minut padło aż 11 bramek!

W drugiej odsłonie spotkania, choć zakończyła się niewielkim zwycięstwem nowotarżan różnica poziomów pomiędzy drużynami była nadal widoczna. Zespół Górali prowadził grę, a Absolwent bronił się wykorzystując przy swoich strzelonych bramkach przytrafiające się błędy rywali.

W ostatniej tercji emocji praktycznie nie było. Pomimo, że każda z drużyn dołożyła na swoje konto po trzy trafienia, losy spotkania były rozstrzygnięte znacznie wcześniej. Momentami można było odnieść wrażenie, że zespoły grają tylko dlatego, że z boiska nie można zejść przed upływem czasu gry, co spowodowało, że był to zdecydowanie najmniej emocjonujący mecz całego Super Finału.

Do zespołu ALL STARS wybrani zostali 2 zawodnicy Madex Górali: bramkarz Jakub Pawlik oraz obrońca Bartosz Gotkiewicz. Piotr Kostela został liderem klasyfikacji kanadyjskiej.