Wiadomości
Polska WU19
- Dane
- Sezony
- Mecze
- Zawodnicy
- Galeria
Dane kontaktowe
Województwo : PZUnihokeja
adres e-mail :
polskiunihokej.u19womens@onet.pl
Trener 1 :
Anna Raczkowska
Terner 2 :
Jakub Ambrosiewicz
Trener 3 :
Mariola Szarmach - Team Manager
Sezony
- Reprezentacja kobiet 2006 2. Polish Cup, 28-30.04.2006, Biała Piska (Polska)
- Reprezentacja kobiet 2005 Mecze Międzypaństwowe, Lipnica Wielka (Polska)
- Reprezentacja kobiet U19 Konsultacje kadry - Łódź 2007
- Reprezentacja kobiet U19 2022 Mistrzostwa Świata - Katowice, 31.08 - 04.09.2022
- Reprezentacja kobiet U19 Mecze towarzyskie Polska - Łotwa 5-6.02.2011
- Reprezentacja kobiet U19 Open Air 2007 - Liberec
- Reprezentacja kobiet U19 Mecze Towarzyskie; Polska WU19 - FBC Ostrava WU19, Ostrava (Czechy), 21-22.10.2023
- Reprezentacja kobiet U19 Konsultacje kadry, mecze z Niemkami - Babimost 2009
- Reprezentacja kobiet U19 Konsultacje kadry, mecze z Niemkami - Wolsztyn 2011
- Reprezentacja kobiet U19 2024 17. Polish Cup 2024, 01-04.02.2024, Nowy Tomyśl - Zbąszyń
- Reprezentacja kobiet U19 Konsultacje kadry, mecze z Łotyszkami - Grajewo 2009
- Reprezentacja kobiet U19 2024 Mistrzostwa Świata WU19, 8-12.05.2024, Lahti (Finlandia)
- Reprezentacja kobiet U19 Prague Games 2008
- Reprezentacja kobiet U19 3. Polish Cup WU19 (01 - 03.02.2008)
- Reprezentacja kobiet U19 Open Air 2008 - Liberec
- Reprezentacja kobiet U19 5. Polish Cup WU19 (05 - 07.02.2010)
- Reprezentacja kobiet U19 Polska U19 - Australia 04.02.2008
- Reprezentacja kobiet U19 Mistrzostwa Świata - Nitra, Słowacja 1-5.05.2012 - Dywizja A
- Reprezentacja kobiet U19 Polska - Ukraina - Hrubieszów 27-29.12.2007
- Reprezentacja kobiet U19 Mistrzostwa Świata - Naunhof i Leipzig, Niemcy - 6-12.11.2006
- Reprezentacja kobiet U19 Mistrzostwa Świata 2008
- Reprezentacja kobiet U19 Mistrzostwa Świata - Babimost, Rakoniewice, Zbąszyń - 30.04 - 04.05.2014
- Reprezentacja kobiet U19 Łotwa - Polska, 09-11.11.2007 - Lielvarde (Łotwa)
- Reprezentacja kobiet U19 9. Polish Cup WU19 (31.01-02.02.2014)
- Reprezentacja kobiet U19 7. Polish Cup WU19 (03-05.02.2012)
- Reprezentacja kobiet U19 11. Polish Cup WU19 (05-07.02.2016)
- Reprezentacja kobiet U19 Mistrzostwa Świata 2010
- Reprezentacja kobiet U19 Mistrzostwa Świata - Belleville (Kanada) - 04.05 - 08.05.2016
- Reprezentacja kobiet U19 Łobez Floorball Festival 2008
- Reprezentacja kobiet U19 13. Polish Cup WU19 (02-04.02.2018)
- Reprezentacja kobiet U19 Łobez Region Floorball Festiwal 2007
- Reprezentacja kobiet U19 Mistrzostwa Świata - St. Gallen i Herisau (Szwajcaria) - 02.05 - 06.05.2018
- Reprezentacja kobiet U19 Nisa Open 2007
- Reprezentacja kobiet U19 15. Polish Cup WU19 (31.01-02.02.2020)
- Reprezentacja kobiet U19 Prauge Games 2007
- Reprezentacja kobiet U19 2021 Mistrzostwa Świata - Uppsala (Szwecja) - 01.05 - 05.09.2021
Mecze
5. Polish Cup WU19 (05 - 07.02.2010): | 05-02-2010 09:00 | Norwegia U19 | 3 : 3 | Polska WU19 | Szczegóły | |
5. Polish Cup WU19 (05 - 07.02.2010): | 05-02-2010 19:00 | Polska WU19 | 4 : 7 | Łotwa U19 | Szczegóły | |
5. Polish Cup WU19 (05 - 07.02.2010): | 06-02-2010 12:00 | Polska WU19 | 5 : 12 | Szwajcaria U19 | Szczegóły | |
5. Polish Cup WU19 (05 - 07.02.2010): | 08-02-2010 12:00 | Czechy U19 | 6 : 2 | Polska WU19 | Szczegóły |
Zawodnicy
Zawodnik | Punktacja kanadyjska | Asysta | [min] |
[%] |
Ilość rozegranych spotkań | |
---|---|---|---|---|---|---|
Natalia Witak | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 |
Paulina Witak | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Małgorzata Jabłonowska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Agata Sawicka | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Kinga Pazdro | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Magdalena Skamla | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ewa Grzelec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Karolina Krawczyk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Karolina Herman | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Maja Stenka | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Weronika Noga | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Katarzyna Piosik | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Natalia Orkisz | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Martyna Rzepa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Magdalena Kuhnke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Anna Raczkowska | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Katarzyna Chełstowska | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Magda Jędrychowska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Joanna Chlebda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Anna Kubowicz | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Barbara Bagińska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Izabela Mrugała | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Dominika Burcewicz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Monika Krajewska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze