Wiadomości
AZS PŁ Cochise Burger Łódź
- Dane
- Sezony
- Mecze
- Zawodnicy
- Galeria
Dane kontaktowe
Miasto : Łódź
Województwo : łódzkie
Adres :
93-590 Łódź, Aleja Politechniki 10
Telefon :
Patryk Przybylski, tel. 606 332 196
adres e-mail :
uksnowalodz@gmail.com
Trener 1 :
Robert Benkes, tel. 503 101 887
Sezony
- Puchar Polski Mężczyzn 2020 Energa
- Puchar Polski Mężczyzn 2022
- Puchar Polski Mężczyzn 2023 TEMPISH
- Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn 2021/2022
- Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn 2022/2023
- Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn 2023/2024
- Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn 2020/2021
- Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn 2019/2020 Energa
- Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn 2018/2019 Salming
Mecze
1. kolejka: | EM02 | 17-09-2022 12:00 | JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk | 5 : 6 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
2. kolejka: | EM06 | 25-09-2022 12:00 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | 5 : 9 | UKS Bankówka Zielonka | Szczegóły |
3. kolejka: | EM09 | 09-10-2022 17:00 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | 11 : 9 | FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń | Szczegóły |
4. kolejka: | EM15 | 22-10-2022 20:00 | SKS Olimpia Łochów | 18 : 2 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
5. kolejka: | EM19 | 19-11-2022 19:00 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | 4 : 7 | KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ | Szczegóły |
6. kolejka: | EM24 | 03-12-2022 14:00 | I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. | 8 : 7 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
7. kolejka: | EM28 | 17-12-2022 14:00 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | 8 : 5 | UKS Absolwent Siedlec | Szczegóły |
8. kolejka: | EM30 | 14-01-2023 13:00 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | 5 : 0 | JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk | Szczegóły |
9. kolejka: | EM34 | 21-01-2023 13:30 | FOGO TLU Kala-Izolacje Toruń | 4 : 5 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
10. kolejka: | EM38 | 28-01-2023 18:30 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | 5 : 3 | I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. | Szczegóły |
11. kolejka: | EM43 | 19-02-2023 13:00 | KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ | 7 : 3 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
12. kolejka: | EM48 | 05-03-2023 16:00 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | 2 : 16 | SKS Olimpia Łochów | Szczegóły |
13. kolejka: | EM51 | 18-03-2023 18:00 | UKS Absolwent Siedlec | 6 : 7 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
14. kolejka: | EM53 | 02-04-2023 13:00 | UKS Bankówka Zielonka | 17 : 1 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
Półfinały play-off / Para #1: | EMP1-01 | 06-05-2023 18:00 | UKS Bankówka Zielonka | 11 : 0 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
Półfinały play-off / Para #1: | EMP1-02 | 13-05-2023 17:30 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | 1 : 15 | UKS Bankówka Zielonka | Szczegóły |
Mecze o 3. miejsce: | EMB-01 | 27-05-2023 18:00 | KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ | 7 : 6 (ET) | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
Mecze o 3. miejsce: | EMB-02 | 28-05-2023 11:00 | KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ | 9 : 1 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | Szczegóły |
Mecze o 3. miejsce: | EMB-03 | 03-06-2023 19:50 | AZS PŁ Cochise Burger Łódź | 5 : 6 | KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ | Szczegóły |
Zawodnicy
Zawodnik | Punktacja kanadyjska | Asysta | [min] |
[%] |
Ilość rozegranych spotkań | |
---|---|---|---|---|---|---|
Rafał Fijałkowski | 36 | 17 | 19 | 14 | 0 | 17 |
Marcin Hubicki | 12 | 4 | 8 | 4 | 0 | 16 |
Kacper Tyczkowski | 7 | 5 | 2 | 28 | 0 | 16 |
Patryk Szadkowski | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Robert Krawczyk | 34 | 26 | 8 | 4 | 0 | 16 |
Konstanty Michna | 5 | 2 | 3 | 4 | 0 | 13 |
Jan Dyśko | 15 | 7 | 8 | 4 | 0 | 19 |
Patryk Przybylski | 1 | 0 | 1 | 0 | 78.32 % (85/307) |
17 |
Hubert Kwaśniewski | 11 | 7 | 4 | 12 | 0 | 18 |
Dawid Benkes | 9 | 5 | 4 | 2 | 0 | 19 |
Igor Leśniewski | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 19 |
Kacper Opas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Michał Kozłowski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 |
Jakub Targoński | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 |
Bartosz Sobczak | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karol Ankutowicz | 0 | 0 | 0 | 0 | 80.00 % (28/112) |
15 |
Kamil Prałat | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 | 17 |
Szymon Malicki | 1 | 0 | 1 | 0 | 57.27 % (47/63) |
17 |
Jakub Jarosz | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Severi Koskimaki | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 10 |
Mateusz Kołodziejski | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7 |
Łukasz Wroński | 3 | 2 | 1 | 14 | 0 | 11 |
Szymon Brzozowski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze