Wiadomości
- Zgłoszenia na sezon 2024/2025 (Komunikat WGiD nr 30/2024)
- Wyniki naboru trenerów do PAU
- Szkolenie sędziowskie - 15-16 czerwca, Gdynia
- Kadra WU19: Podsumowanie MŚ okiem Anny Raczkowskiej
- Super Finał 2024 w nowotarskiej odsłonie - podsumowanie
- Nabór trenerów do projektu "Polska Akademia Unihokeja"
- Kadra MU19 - powołania na turniej Ostrava Cup
- Super Finał 2024: wypowiedzi zawodników, transmisje
- Sędziowie nominowani na SuperFinał 2023/2024
- MŚ WU19: Polki kończą na 6. miejscu, Szwedki mistrzniami
- Juniorki U19 rozpoczynają walkę na MŚ!
- Pierwsze w historii MŚ w Unihokeju 3v3 stają się faktem!
- Florbalkowe Wakacje 2024 - Zaproszenie
- Zawiadomienie o Zjeździe Walnym 2024
- Notatka z Zarządu 04.03.2024
- 6. Nations Floorball Challenge wraca do Polski!
- Zielonka i Gdańsk gospodarzami turniejów finałowych JS
- Przemysław Popławski dołącza do sztabu Kadry MU19!
- Eliminacje do Mistrzostw Świata ponownie w Polsce!
- Super Finał 2024: Nowy Targ jako Gospodarz!
updown
KJ 07 : KS Worwa Szarotka Nowy Targ 1:6 PUKS Trzebinia
- Mecz
- Składy
Live II kolejka Nowy Targ, 27-10-2013 16:00 Liczba widzów: 32
Koniec meczu
Sędziowie: Sąder Mariusz / Skowroński Zbigniew
KS Worwa Szarotka Nowy Targ
1:6
(1-1,0-4,0-1)
PUKS Trzebinia
- 1 Anita Jeleńska
- 206 2 min. kary - Klaudia Rozmus
- Aleksandra BurdynPP 1
- 2 min. kary - Gabriela Jaróg216
- 2PP Dominika Kołodziej (Anita Jeleńska)
- 3 Katarzyna Lubańska (Anita Jeleńska)
- 4 Maja Masztaler (Natalia Pastusińska)
- 5OG
- 6 Maja Masztaler (Patrycja Gurgul)
Przerwa na żądanie |
|
Statystyki bramkarzy |
|
Magdalena Zapała 83.78 % (6/31) | 94.12 % Justyna Trębacz (1/16) |
100.00 % Magdalena Michaliszyn (0/3) | |
Najlepsi zawodnicy |
|
Węgrzyn Karolina | Kołodziej Dominika |
Składy drużyn
- 1Magdalena ZapałaAdrianna Biskup
- 2Marta GruszczakMaja Masztaler
- 3Karolina WęgrzynKatarzyna Zając
- 4Olga RokickaAnita Jeleńska
- 5Klaudia DziubińskaMagdalena Michaliszyn
- 6Aleksandra BurdynKatarzyna Lubańska
- 7Paulina WorwaPaulina Porębska
- 8Emilia PiekarczykJustyna Trębacz
- 9Julia PiekarczykMałgorzata Gągolska
- 10Agnieszka SulkaDominika Kołodziej
- 11Gabriela JarógNatalia Pastusińska
- 12Patrycja SmyksyKarolina Rozmus
- 13Adrianna SzopińskaKlaudia Rozmus
- 14Klaudia CzerneckaKarolina Kiełkowicz
- 15Patrycja Gurgul
Trener i osoby towarzyszące
- 1Lesław OssowskiPaweł Raj
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze
Akademickie Mistrzostwa Polski
10:00
live
10:00
11:00
live
11:00
live
11:45
12:30
live
12:30
live
13:15
live
13:15
live
14:00
live
14:00
live
14:45
live
15:30
live
15:30
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Ślaska Liga Unihokeja
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
10:00
live
10:45
live
10:45
live
11:30
11:30
12:15
12:15
live
13:00
13:45
live
13:45
live
14:30
09:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
12:30
live
12:45
live
13:40
live
14:00
live
14:50
live
16:30
live
17:45
live
18:20
live
09:00
live
10:20
live
11:19
live
11:40
live
12:50
live
12:59
live
13:59
live
14:00
live
14:10
live
16:00
live
16:15
live
17:35
live
18:00
live
18:55
live
20:10
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
09:00
live
10:00
live
10:00
live
11:00
11:00
live
11:00
live
11:00
12:00
12:00
13:00
live
13:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
11:20
live
12:30
live
12:30
live
13:40
live
14:50
live
09:00
live
10:15
live
11:30
live
13:15
live
14:40
live
16:00
live
poprzednie
następne
pokaż wszystkie