Wiadomości
- Zgłoszenia na sezon 2024/2025 (Komunikat WGiD nr 30/2024)
- Wyniki naboru trenerów do PAU
- Szkolenie sędziowskie - 15-16 czerwca, Gdynia
- Kadra WU19: Podsumowanie MŚ okiem Anny Raczkowskiej
- Super Finał 2024 w nowotarskiej odsłonie - podsumowanie
- Nabór trenerów do projektu "Polska Akademia Unihokeja"
- Kadra MU19 - powołania na turniej Ostrava Cup
- Super Finał 2024: wypowiedzi zawodników, transmisje
- Sędziowie nominowani na SuperFinał 2023/2024
- MŚ WU19: Polki kończą na 6. miejscu, Szwedki mistrzniami
- Juniorki U19 rozpoczynają walkę na MŚ!
- Pierwsze w historii MŚ w Unihokeju 3v3 stają się faktem!
- Florbalkowe Wakacje 2024 - Zaproszenie
- Zawiadomienie o Zjeździe Walnym 2024
- Notatka z Zarządu 04.03.2024
- 6. Nations Floorball Challenge wraca do Polski!
- Zielonka i Gdańsk gospodarzami turniejów finałowych JS
- Przemysław Popławski dołącza do sztabu Kadry MU19!
- Eliminacje do Mistrzostw Świata ponownie w Polsce!
- Super Finał 2024: Nowy Targ jako Gospodarz!
updown
EM18 : AZS PŁ Cochise Burger Łódź 6:3 UKS Błyskawica Niechanowo
- Mecz
- Składy
Live 5. kolejka Łódź, Małachowskiego 5/7, 25-11-2023 13:30 Liczba widzów: 68
Koniec meczu
Sędziowie: Rudziński Marcin / Gapski Radosław
AZS PŁ Cochise Burger Łódź
6:3
(3:0,1:3,2:0)
UKS Błyskawica Niechanowo
- Rafał Fijałkowski (Robert Krawczyk) 1
- Hubert Kwaśniewski (Łukasz Wroński) 2
- 2 min. kary - Kamil Prałat 217
- Robert Krawczyk (Jan Dyśko) 3
- Robert Krawczyk PS4
- 2 min. kary - Dawid Benkes208
- 2 min. kary - Kamil Prałat 201
- 1 PPPiotr Andrzejewski
- 2 Dawid Bartłomiejczak (Jakub Marciniak)
- 3 Mikołaj Bagrowski (Jan Kardasz)
- 207 2 min. kary - Michał Zuber
- 219 2 min. kary - Jakub Zuber
- Jan Dyśko 5
- 201 2 min. kary - Jakub Kozłowski
- 212 2 min. kary - Dawid Bartłomiejczak
- Rafał Fijałkowski (Kacper Tyczkowski)PP 6
Przerwa na żądanie |
|
29:50 | |
Statystyki bramkarzy |
|
Patryk Przybylski 88.46 % (3/23) | 85.37 % Łukasz Krawczyk (6/35) |
Najlepsi zawodnicy |
|
Krawczyk Robert | Bartłomiejczak Dawid |
Składy drużyn
- 1Łukasz WrońskiDawid Bartłomiejczak
- 2Rafał FijałkowskiŁukasz Krawczyk
- 3Mateusz KołodziejskiJędrzej Strzyż
- 4Bartosz WytrykowskiMiłosz Marciniak
- 5Marcin HubickiJakub Zuber
- 6Kacper TyczkowskiJakub Marciniak
- 7Karol AnkutowiczMichał Zuber
- 8Robert KrawczykKrystian Makuch
- 9Konstanty MichnaPiotr Andrzejewski
- 10Jan DyśkoJan Kardasz
- 11Patryk PrzybylskiJakub Kozłowski
- 12Szymon MalickiKacper Mytych
- 13Hubert KwaśniewskiMikołaj Bagrowski
- 14Dawid Benkes
- 15Igor Leśniewski
- 16Kamil Prałat
- 17Rafał Szymczak
- 18Jakub Targoński
- 19Szymon Brzozowski
Trener i osoby towarzyszące
- 1Robert BenkesDawid Bartłomiejczak
- 2Rafał FijałkowskiJakub Zuber
- 3Jakub Targoński
- Ślaska Liga Unihokeja
- Akademickie Mistrzostwa Polski
- Juniorzy młodsi
- Juniorki młodsze
Akademickie Mistrzostwa Polski
10:00
live
10:00
11:00
live
11:00
live
11:45
12:30
live
12:30
live
13:15
live
13:15
live
14:00
live
14:00
live
14:45
live
15:30
live
15:30
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Ślaska Liga Unihokeja
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
10:00
live
10:45
live
10:45
live
11:30
11:30
12:15
12:15
live
13:00
13:45
live
13:45
live
14:30
09:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
12:30
live
12:45
live
13:40
live
14:00
live
14:50
live
16:30
live
17:45
live
18:20
live
09:00
live
10:20
live
11:19
live
11:40
live
12:50
live
12:59
live
13:59
live
14:00
live
14:10
live
16:00
live
16:15
live
17:35
live
18:00
live
18:55
live
20:10
live
Akademickie Mistrzostwa Polski
Juniorzy młodsi
Juniorki młodsze
09:00
live
10:00
live
10:00
live
11:00
11:00
live
11:00
live
11:00
12:00
12:00
13:00
live
13:00
live
09:00
live
10:10
live
10:15
live
11:20
live
12:30
live
12:30
live
13:40
live
14:50
live
09:00
live
10:15
live
11:30
live
13:15
live
14:40
live
16:00
live
poprzednie
następne
pokaż wszystkie