Polski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza na kurs instruktora unihokeja, który odbędzie się w drugiej połowie sierpnia w formule online i stacjonarnej (21-27.08.2023 r. w Rzeszowie/Żurawica).

Szczegóły w załącznikach.

Szczegółowy harmonogram kursu zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeniowej.

UWAGA: Będzie to jedyny kurs w tym roku dający uprawnienia do prowadzenia zespołów w rozgrywkach Polskiego Związku Unihokeja.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wysłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego w terminie do 30 lipca 2023 r. do godz. 20.00 na adres: e-mail: polskiunihokej@gmail.com. Po zamknięciu listy zgłoszeń zostanie wystawiona faktura, na dane podane w formularzu. 

W razie pytań na temat kursu proszę zwracać się bezpośrednio do Pana Michała Gużyńskiego (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Attachments:
Download this file (KURS INSTRUKTORA UNIHOKEJA Info Rzeszów.pdf)Kurs instruktora unihokeja Rzeszów 2023[Szczegółowe informacje]586 kB
Download this file (Wzor-oswiadczenia-o-niekaralnosci (1).pdf)Wzór oświadczenia o niekaralności[Pobierz i wypełnij]90 kB
Download this file (Zgłoszenie Kurs Instruktora Rzeszów 2023.pdf)Formularz zgłoszeniowy[Pobierz i wypełnij]570 kB
  • Akademickie Mistrzostwa Polski
  • Juniorzy młodsi
  • Juniorki młodsze
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorzy młodsi Juniorki młodsze
poprzednie następne pokaż wszystkie